Pod koniec lutego do wyjątkowej linii kosmetyków Nutricentials® dołączyły 3 nowe produkty: rozświetlający krem pod oczy, mineralny filtr przeciwsłoneczny na dzień oraz maska do stosowania na noc. Propozycje pozwalają tej linii produktowej jeszcze lepiej odpowiadać na wyzwania współczesnej pielęgnacji skóry, dzięki unikalnym formułom bazującym na składnikach roślinnych i osiągnięciach nauki.

Zanieczyszczenia, nadmierna ekspozycja na słońce, długie godziny przed ekranem i zabiegany styl życia – to tylko nieliczne czynniki, które mogą negatywnie odbijać się na stanie naszej skóry. Co więcej, mogą one prowadzić do pojawienia się pierwszych oznak starzenia, pogorszenia jej stanu, zablokowania porów.

Firma Nu Skin® postawiła przed sobą spore wyzwanie, aby stworzyć taką linię produktów, która rozwiąże te problemy i jednocześnie będzie wyróżniać się na tle pozostałych. Bioadaptacyjna pielęgnacja skóry od Nu Skin® łączy w sobie osiągnięcia nauki i naturalne, bioadaptacyjne składniki, które w nowatorski sposób odpowiadają na potrzeby i wyzwania współczesnej pielęgnacji skóry.

O linii Nutricentials

W linii produktowej Nutricentials® natura stanowi więcej niż inspirację. Dzięki możliwościom technologicznym firma Nu Skin® pozyskała wyciągi z pięciu roślin: widliczki łuskowatej, grzyba Chaga, żeń-szenia syberyjskiego, różeńca górskiego i szczodraka krokoszowatego, które mają zdolność do przetrwania w najbardziej ekstremalnych warunkach środowiska. Ekstrakty z nich umieściła w składzie produktów pielęgnacyjnych, tworząc w ten sposób roślinny kompleks do bioadaptacyjnej pielęgnacji skóry.

Założenie jest proste. Włączając do swojej pielęgnacji skóry choćby jeden, niespłukiwalny kosmetyk z tej linii, pomagamy naszej skórze lepiej dostosowywać się do zmiennych warunków otoczenia. Dzięki temu cera zachowuje promienny blask, nawet w sytuacji, gdy oddziałują na nią wcześniej wspomniane negatywne czynniki zewnętrzne. Na tym właśnie polega pionierski charakter tych kosmetyków.

Trzy bioadaptacyjne nowości

Zainteresowanie linią produktową Nutricentials® oraz opinie konsumentów sprawiły, że firma postanowiła ją powiększyć. Teraz wszystkie osoby, korzystające z naszych produktów, mają okazję do uzyskania kompletnej pielęgnacji kosmetykami Nutricentials. Przykładowo rozświetlający krem pod oczy Eye Love Bright Eyes, można stosować zarówno rano, jak i wieczorem.

Ten krem nawilżający przynosi skórze natychmiastowe ukojenie i poczucie ochłody w okolicy oczu. Jednocześnie nadaje jej blask i widocznie redukuje problem zmęczonej, poszarzałej cery, który może być wynikiem codziennych stresorów, takich jak np. ekspozycja na światło niebieskie.

W nowej ofercie znalazł się także mineralny filtr przeciwsłoneczny na dzień Complexion Protection – lekki kosmetyk o szerokim spektrum ochrony przeciwsłonecznej z filtrem mineralnym SPF 50, który pomaga chronić skórę przed codziennymi stresorami i zwiększa jej odporność na takie czynniki, jak zanieczyszczenia czy stres oksydacyjny.

Produkt ten należy stosować codziennie rano przed ekspozycją na słońce. Formuła produktu zapewnia dodatkową barierę ochronną, co pozwala skórze uniknąć widocznych oznak nadmiernej ekspozycji na światło niebieskie i podczerwień, które zwykle objawiają się jako przebarwienia i utrata blasku cery.

Trzeci produkt ultra intensywnie nawilża skórę poprzez wzmocnienie jej naturalnej bariery nawilżenia, działając w nocy. Tak, aby każdego poranka cera była o 150% BARDZIEJ NAWILŻONA!

Pillow Glow, bo tak nazywa się to rozwiązanie, ma postać maski do stosowania na noc. Produkt można używać do trzech razy w tygodniu dla natychmiastowego i trwałego nawilżenia cery przez noc. Nie mówiąc już o tym, że rano nasza skóra będzie pełna naturalnego, promienistego blasku.

Gama wyjątkowych produktów

Szeroka gama szesnastu produktów, pozwala konsumentom wybrać z niej produkty idealne dla siebie. Linię tę tworzą trzy preparaty do oczyszczania skóry, dwa toniki, pięć kosmetyków nawilżających, krem pod oczy, mineralny filtr przeciwsłoneczny, maska, scrub, intensywnie działające serum oraz maska do stosowania na noc. Możliwość wypróbowania wszystkich tych kosmetyków jest równie kusząca, co stosowanie ich w połączeniu z innymi naszymi produktami, niezależnie od rodzaju Waszej cery.

– Znajomość swojego typu cery znacznie ułatwia dobór odpowiedniego produktu, dlatego polecam uwzględnienie przy tym potrzeb swojej skóry, gdyż nieustannie się one zmieniają, a nasza cera może napotykać różne wyzwania, którym musi sprostać. Właśnie dlatego, tworząc kosmetyki Nutricentials, firma Nu Skin® zamiast skupiania się na poszczególnych rodzajach cery, zdecydowała się wziąć raczej pod uwagę różne potrzeby skóry. Oferujemy kolekcję 16 produktów, które pozwalają spersonalizować codzienną pielęgnację skóryzachęcamy też do wypróbowania produktów o konsystencji, której być może do tej pory unikaliście, ze względu na swój typ cery – dodaje ekspertka firmy Nu Skin® Bianka Juhász.

Nowości dostępne są na stronie internetowej www.nuskin.com.

Zobacz zdjęcia:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Źródło: Materiały prasowe

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.