Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Uwielbiana aktorka wygrała walkę z nowotworem! Teraz promuje nowy serial. Fani: „Wyglądasz kwitnąco”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 08.08.2019 13:49

Uwielbiana aktorka wygrała walkę z nowotworem! Teraz promuje nowy serial. Fani: „Wyglądasz kwitnąco”

Nowotwór chciał zniszczyć życie uwielbianej aktorce. Udało jej się wygrać walkę z rakiem i teraz promuje nowy serial. Zachorowała w 2015 roku i od tamtej pory zniknęła z mediów, a teraz wraca w wielkim stylu. Fani są pod wrażeniem postawy aktorki i chętnie ją komplementują. Wyglądasz kwitnąco-piszą pod zdjęciami.

Nowotwór to śmiertelna choroba, z którą boryka się coraz więcej ludzi. Starsza choroba nie atakuje dzieci, dorosłych, gwiazdy. Każdego! Uwielbiana, amerykańska aktorka kilka lat temu zachorowała na raka piersi, co było tylko początkiem jej poważnych problemów ze zdrowiem. Teraz udało jej się pokonać walkę a rakiem i wraca do mediów, promując tym samym nowy serial.

Nowotwór zaatakował znaną aktorkę

Shannen Doherty w marcu 2015 roku usłyszała od lekarzy straszną diagnozę. Okazało się, że u aktorki wykryto raka piersi. Rok po fatalnej diagnozie aktorka zdradziła, że na początku zaczęła leczyć się antyestrogenowo, aby zmniejszyć guza, jak najbardziej się da, co pozwoliłoby jej podjąć leczenie za pomocą lumpektommi, co z kolei pomogłoby jej uniknąć usunięcia piersi.

Niestety aktorka miała zbyt wiele guzów i lumpektomia nie była możliwa, dlatego też w maju 2016 roku uśnięto jej jedną pierś. Niestety nie był to koniec jej problemów zdrowotnych. Okazało się, że Shannen ma przeżuty do węzłów chłonnych. Nowotwór okazał się jeszcze bardziej złośliwy, niż myślano, dlatego po kolejnej operacji aktorka przeszła radioterapię i chemioterapię.

Shannen Doherty wygrała walkę z rakiem

W 2017 roku aktorka powiadomiła swoich fanów, że nowotwór jest w stanie remisji i wszystko idzie ku dobremu. Niedawni Sahnnen pojawiła się w najpopularniejszym programie śniadaniowym w USA: Good Morning America, w którym pojawiła się, aby promować powracający serial Beverly Hills 90210. W rozmowie z prowadzącymi opowiedziała nieco również o swojej chorobie. Aktorka stara się nie narzekać na swoje samopoczucie i jest wdzięczna, że udało jej się wygrać z rakiem.

Daję radę. To huśtawka. Są dni, kiedy wszystko jest okej, są dni, kiedy nie jest. Ale sądzę, że najważniejsze to pamiętać o jednym: Ja żyję. Czuję wielką wdzięczność za każdą kolejną sekundę – wyznała.

Shannen Doherty już niedługo będziemy mogli oglądać w powracającym, hitowym serialu Beverly Hills 90210. Będziecie oglądać?

Zobacz zdjęcia Shannen Doherty:

nowotwór

Shannen Doherty jest znana z serialu Beverly Hills 90210.

nowotwór

Aktorka chorowała na nowotwór.

nowotwór

Na szczęście udało jej się pokonać straszną chorobę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje Henri Belolo. Twórca kultowego zespołu Village People zmarł w wieku 82 lat
  2. Joanna Moro jest w ciąży! Aktorka potwierdziła radosną nowinę: ”Czuję się doskonale”
  3. Kolejne oskarżenia w stronę prowadzącego „Tęczowego Music Boxa”: „Dobrał się do mnie, gdy miałam 10 lat”
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala

źródło: plotek.pl