Nowotwór co roku pozbawia życia ponad 8 milionów osób, niezależnie od statusu społecznego, wieku i koloru skóry. Do pacjentów, którzy stale toczą walkę z groźną chorobą, należy legendarna gwiazda musicalu Grease, Olivia Newton-John. Jak wyglądają rokowania? Czy aktorka ma szansę na powrót do zdrowia?

W latach 70. utalentowana piosenkarka miała cały świat u swych stóp. Piękna i ambitna powalała wyjątkowym głosem, który otworzył jej drzwi do kariery. Niestety, dwie dekady później kobieta usłyszała diagnozę, która wywróciła jej życie do góry nogami. Obecnie gwiazda mierzy się z kolejnym nawrotem groźnej choroby… 

Początki kariery

Olivia Newton-John (70 l.) zadebiutowała jeszcze w 1974 roku. Młoda piosenkarka reprezentowała Wielką Brytanię podczas Konkursu Eurowizji, zajmując wysokie czwarte miejsce. Kilka lat później wokalistka pojawiła się na wielkim ekranie u boku przystojnego i charyzmatycznego Johna Travolty w musicalu Grease. Gwiazda ma na koncie także kilka albumów, które przyniosły ogromny zysk. Jej talent został doceniony na całym świecie. 

Przerażająca diagnoza – nowotwór

Galopującą karierę przerwała jedna informacja, którą w 1992 roku przekazał gwieździe lekarz. Olivia zachorowała na raka piersi. Zważywszy na to, iż wskutek tej choroby piosenkarka straciła swojego ukochanego ojca, diagnoza była dla niej ogromnym ciosem. Po raz kolejny zdiagnozowano u niej nowotwór w 2013 i 2018 roku. 

Gwiazda walczy o każdy dzień

W wywiadzie udzielonym dla programu 60 Minutes Australia Olivia opowiedziała o swoich zmaganiach z ciężką chorobą, której zaawansowane stadium dało przerzuty do kręgosłupa. 

Poruszona piosenkarka opowiedziała o tym, jak przebiega jej leczenie. Aktorka od ponad 10 miesięcy poddaje się naświetleniom, jednak rokowania nie są najlepsze. Gwiazda stara się jednak odseparować myśl o postępującej chorobie:

Zawsze powtarzam swoim lekarzom, by nie informowali mnie, ile życia mi jeszcze zostało. To nie jest mi do niczego potrzebne — powiedziała w wywiadzie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Nowotwór
instagram.com @bestmovie_mag

Olivia Newton-John była jedną z największych gwiazd lat 70. W roku 1992 u pięknej i utalentowanej aktorki zdiagnozowano nowotwór. 

today.com

Nowotwór zaatakował aktorkę po raz trzeci. Niestety, jej stan nie ulega poprawie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopak wręczył jej liścik przy zerwaniu. Jego treść bardzo ją zaskoczyła
  2. Tamka 38 – nowy lokal w Warszawie! Instagramowe wnętrza i aż 36 rodzajów ginu
  3. Brwi tych kobiet pokazują, jak ważna jest odpowiednia regulacja. Straciły przez nie cały urok
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie

 

 

Poprzedni artykułGwiazda „Top Model” wzięła ślub! Znajomi pary wrzucili do sieci zdjęcie
Następny artykułRodzice kazali nam jeść te potrawy w dzieciństwie. Dziś przyprawiają nas o dreszcze
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.