Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda TVP opowiedziała o ciężkiej chorobie swojej mamy. „Walczy już ponad dwa lata”
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 15.10.2019 10:51

Gwiazda TVP opowiedziała o ciężkiej chorobie swojej mamy. „Walczy już ponad dwa lata”

romans z szefem
For. unsplash.com @Velizar Ivanov

Nowotwór dotknął matkę jednej z gwiazd jednego z najważniejszych programów TVP. Uczestniczka reality show walczy o życie mamy każdego dnia i bardzo się o nią troszczy. Mama walczy z chorobą już ponad dwa lata – wyznała gwiazda w rozmowie z Faktem.

Program Rolnik szuka żony to wizytówka TVP. Reality show, w którym grupa rolników szuka towarzyszy lub towarzyszek życia doczekało się już szóstej edycji. Najbardziej kontrowersyjną postacią w nowym sezonie okazała się Marlena. Teraz okazało się, że jej mama walczy z poważną chorobą.

Kim jest Marlena z Rolnik szuka żony?

Marlena to jedna z uczestniczek programu. Ma 22 lata i zgłosiła się do show, żeby podbić serce Seweryna, rolnika z 80-hektarowym gospodarstwem. Wielu widzom jednak nie spodobała się postać Marleny.

– Mam wrażenie, że się mnie boją, bo jestem ładna – potrafiła powiedzieć Marlena czym zraziła do siebie niektórych telewidzów. – Większość dziewczyn się ode mnie odsunęło, bo są zazdrosne.

Hejt, który spotkał uczestniczkę nie spodobał się jednak niektórym internautom, którzy postanowili stanąć w obronie Marleny. Pod hasłem Bronimy Marleny z Rolnik szuka żony zaczęli szukać informacji na temat uczestniczki.

nowotwór marlena

Nowotwór matki Marleny

Obrońcy uczestniczki dowiedzieli się, że Marlena nie ma łatwego życia.

– Dziewczyna wychowuje się w wielodzietnej rodzinie. Ma czwórkę rodzeństwa. Jej mama jest ciężko chora na raka, a Marlena pracuje m.in. na jej chemioterapię — ustalili internauci.

To właśnie na stronie na Facebooku obrońców można było się pierwszy raz dowiedzieć, że matka Marleny cierpi na nowotwór.

– Dojeżdża ponad 100 km do Warszawy, by pracować przez 2 dni w restauracji od rana do nocy, śpiąc w międzyczasie 3-4 godziny, by po 2 dniach tego maratonu wrócić do domu na chwilę odpoczynku — można dalej przeczytać o uczestniczce.

Marlena w rozmowie z Faktem potwierdziła informację o chorobie matki. Powiedziała też, że na razie nie liczy na finansową pomoc fanów, gdyż wciąż szuka kliniki, która pomoże jej matce.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nowotwór Marlena

Fani żywiołowo bronią uczestniczki programu, której matka cierpi na nowotwór.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina… Sprawdź
  2. Wyborcy opozycji mogli przez pomyłkę oddać nieważne głosy. Wszystko przez głupi błąd
  3. Zbierał grzyby w lesie, gdy natknął się na opuszczony szałas. Wszedł do środka i wstrzymał oddech, to było piękne
  4. Znaki zodiaku, które mogą zostać miłością twojego życia. Daj się uwieść
  5. Córka Barbary Kurdej-Szatan to cała mama. Najnowsze zdjęcie zachwyciło fanów
  6. Bogacz ożenił się z 8-latką. Dziewczynka nie przeżyła nocy poślubnej
  7. Jego żona każdego wieczoru mówiła mu, że jest zmęczona. Mąż zamontował ukrytą kamerę i poznał brutalną prawdę