Nowotwór potrafi pokrzyżować wiele planów i złamać niejedną karierę. Na szczęście gwiazda TVN wygrała walkę z chorobą i po długiej nieobecności wróciła do zdrowia i show-biznesu. Aktorka opowiedziała o swojej walce z nowotworem. 

Monika Krzywkowska jest znaną aktorką, zarówno filmową, serialową, jak i teatralną. Gwiazda na kilka lat zniknęła ze scen i planów. Wszystko przez złośliwy nowotwór, o walce, z którym opowiedziała niedawno, goszcząc w programie Dzień Dobry TVN.

Po obejrzeniu programu zrozumiała, że może mieć nowotwór

Aktorka przyznaje, że udało jej się zareagować w porę, dzięki programowi Dzień Dobry TVN.

 — Prasując rano przed telewizorem, oglądałam Dzień dobry TVN z panią dermatolog, która mówiła o różnych rzeczach, na które trzeba uważać. Zauważyłam, że mam znamię, które podpada pod ten niedobry opis. Wasz program sprowokował mnie do tego, żeby wyruszyć i zbadać, co to jest — powiedziała gwiazda, będąc gościem w programie Dzień Dobry TVN.

Po badaniu okazało się, że aktorka rzeczywiście jest w niebezpieczeństwie. Monika Krzywkowska na szczęście szybko znalazła się pod opieką lekarza; udało się wykryć nowotwór w odpowiednim momencie. Okazało się, że jest to czerniak. 

 — Skończyło się szczęśliwie dla mnie. To było tak wcześnie odkryte, że nie zdążyłam doświadczyć najgorszych stron walki z rakiem. — wyznaje aktorka.

Dzięki szybkiej reakcji i natychmiastowemu udaniu się do specjalisty udało jej się pokonać chorobę i dziś ponownie możemy oglądać ją w naszych telewizorach, chociażby w kontynuacji kultowego serialu 39 i pół: zaprezentowanego po dekadzie 39 i pół tygodnia, w którym wciela się w rolę Ewy. 

Kim jest Monika Krzywkowska?

Monika Krzywkowska jest polską aktorką, którą zobaczyć możemy zarówno w teatrze, jak i w filmach oraz serialach. Bardzo dużą popularność przyniosła jej rola w lubianym serialu Samo życie, gdzie wcieliła się w rolę Teresy Jankowskiej. Obecnie gra w serialu 39 i pół tygodnia. Aktorka przyznaje, że miała dużą szansę na zagranie już w pierwszej części uwielbianej produkcji, opowiadającej o perypetiach Darka Jankowskiego. 

— Już byłam przymierzana do roli, być może żony, którą zagrała Daria Widawska. Miałam poczucie, że jest szansa, że zaistnieję w tym serialu, ale tak się nie stało. Nie liczyłam na drugi sezon. Minęło 10 lat… więc to dla mnie niespodzianka — wyznała gwiazda w programie Dzień Dobry TVN

Monika Krzywkowska przyznaje, że dzięki szybkiej reakcji udało jej się wykryć nowotwór i podjąć leczenie. Miała wiele szczęścia w walce ze złośliwym czerniakiem, którą udało jej się wygrać i teraz znów możemy cieszyć się obecnością pięknej aktorki w blasku fleszy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nowotwór
wikimedia.org

Monika Krzywkowska na jakiś czas zniknęła z mediów – walczyła z rakiem.

nowotwór
filmpolski.pl

Aktorce udało się pokonać nowotwór i dziś cieszy się zdrowiem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy mamy ją w kuchni. Naukowcy ostrzegają przed popularną przyprawą
  2. Bilety na koncert Roksany Węgiel kosztują nawet 1000 złotych. Skomentowała: „Nie ustalam tych cen”
  3. Marcin: „Kobieta musi być posłuszna, cicha i zadbana. Nienawidzę rozwydrzonych bab w płaskich butach”
  4. Mama zrobiła zdjęcie z umierającą córką. Gdy bliżej się mu przyjrzała, zaniemówiła
  5. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból
  6. Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający

Źródła: fakt.pl, gwiazdy.wp.pl

Poprzedni artykułZnaki Zodiaku najpiękniejszych ludzi. To te 3 znaki są w stanie rozkochać w sobie cały świat
Następny artykułMakijaż francuski krok po kroku. Jak wykonać go idealnie?
Redaktorka działu lifestyle na Lelum.pl, a prywatnie matka dwóch kotów. Pisanie od najmłodszych lat było jej pasją, którą nadal starać się rozwijać w miarę możliwości. Uwielbia też gotować, eksperymentując z przepisami. Fanka powieści fantasy i spokojnych jesiennych wieczorów przy kubku herbaty.