Nowotwór odebrał życie uwielbianej wokalistce Alibabek. Kobieta przez dłuższy czas walczyła z guzem mózgu, który odkryto podczas rutynowych badań. Mimo że działanie podjęto natychmiastowo, walka o zachowanie jak najlepszej kondycji zdrowia, ciągle trwała. Smutne informacje przekazał syn gwiazdy. 

Wokalistka, która od dłuższego czasu walczyła z guzem mózgu, nie żyje. Artystka miała 76 lat. O śmierci poinformował ukochany syn. Jej odejście pogrążyło w żałobie nie tylko najbliższych, ale również oddanych fanów, którzy od samego początku trzymali za nią kciuki i kibicowali w walce o możliwie jak najszybszy powrót do zdrowia. 

Nie żyje Wanda Borkowska 

Wokalistka Alibabek przegrała nierówną walkę z guzem mózgu. Uwielbiana artystka miała 76 lat. Oficjalną informację na temat  śmierci przekazał syn w rozmowie z WP.

– Niestety w godzinach porannych zmarła moja Mama, Wanda Narkiewicz-Jodko. Nie udało się doprowadzić do rozpoczęcia leczenia onkologicznego- poinformował Michał Narkiewicz-Jodko w rozmowie z WP.

Pod koniec października u Wandy Borkowskiej podczas rutynowych badań wykryto guza mózgu- glejaka, który wymagał natychmiastowego działania. Operacja została przeprowadzona w trybie natychmiastowym. Jan Borkowski, mąż artystki, w dniu operacji ukochanej doznał wypadku. Mężczyzna nie jest w stanie samodzielnie się poruszać. 

  1. Nie żyje uwielbiana aktorka. Odeszła niespodziewanie, smutne wieści przekazała rodzina
  2. Przepis na pączki serowe. Zrobisz je w 5 minut, idealne na Tłusty Czwartek

Kim była Wanda Borkowska?

Wanda Borkowska a właściwie Wanda Narkiewicz-Jodko była wokalistką legendarnych Alibabek. Artystka urodziła się w 1943 roku. Przypomnijmy, że zespół wystąpił na festiwalu organizowanym w Opolu aż 15 razy. Oprócz tego koncertowali również za granicą. Borkowska odeszła z zespołu w latach 80.

Dodajmy, że rodzina od dłuższego zbierała fundusze na jej leczenie i rehabilitację, nie udało się go jednak rozpocząć.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Nowotwór
lelum.pl

Nowotwór odebrał życie wokalistce Alibabek. 

Nowotwór
facebook.com @Alibabki fanpage

Artystka odeszła z zespołu w latach 80.

Nowotwór
facebook.com @Alibabki fanpage

Artystka miała 76 lat. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. 9-latka zmarła przez powszechną chorobę. Nie wolno jej lekceważyć
  2. Dostaniesz 23 tys. zł za przeprowadzkę do Włoch. Jest tylko jeden haczyk
  3. Dagmara Kaźmierska o swoim ślubie. Nie uwierzycie, w czym stanie przed ołtarzem
  4. Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Chodzi o jej wygląd, przesadziła?
  5. Zaniedbane małżeństwo poddało się metamorfozie. Szczęka opada, wyglądają jak inne osoby
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

Źródło: muzyka.interia.pl

Poprzedni artykułKobiety zdradzają, jak różnie traktują je ludzie w makijażu i bez niego. Od „przeciętnej” czy „niewidzialnej”, do „wulgarnej” i „atencyjnej”
Następny artykułKot wyglądający jak pierzasta chmurka. Jest tak puszysty, że nie można oderwać wzroku
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.