Nowotwór to choroba, która potrafi osłabić najsilniejszego człowieka. Znany polski aktor ze względu na swój stan znika sprzed kamer i postanawia przejść na emeryturę. Zdrowie i rodzina są dla niego najważniejsze.

Kultowy polski aktor znany między innymi z serialu 07 zgłoś się i filmowy amant, który podbijał serca kobiet zdecydował się na rezygnację z dalszej kariery. Przebyty nowotwór i jego stan zdrowia nie pozwalają mężczyźnie na zbytnie przemęczenie, a on sam złożył rodzinie obietnicę, której musi dotrzymać.

Bronisław Cieślak: nowotwór

Bronisław Cieślak o swojej chorobie dowiedział się w 2017 roku. Okazało się, że aktor cierpi na nowotwór prostaty. Mimo że chemioterapię oraz radioterapię ma już za sobą, postanowił zwolnić tempa. Rozpoznawalny dzięki roli porucznika Sławomira Borewicza z serialu 07 zgłoś się, Bronisław Cieślak, choć walki z chorobą nie przegrał, rezygnuje z ciężkiej pracy przed kamerą.

Bronisław Cieślak przechodzi na aktorską emeryturę

Bronisław Cieślak pokonał nowotwór i czuje się dobrze. Jednak do końca życia mężczyzna będzie musiał łykać odpowiednie tabletki. Aktor przysiągł rodzinie, że skupi się na swoim zdrowiu oraz zwolni tempo i obietnicy dotrzymał. Od filmowych ról woli wspólny czas z rodziną i bliskimi.

Aktor zadebiutował w 1976 roku. Przez 44 lata jego kariery mogliśmy oglądać go między innymi w takich produkcjach jak Na bank się uda, Malanowski & Partnerzy, Mrok, Latające machiny kontra Pan Samochodzik.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nowotwór
Kadr z Filmu 07 zgłoś się, FilmPolski.pl

Dzięki roli w serialu 07 zgłoś się, aktor zyskał ogromną popularność. Serial okazał się prawdziwym hitem.

nowotwór
Kadr z serialu Malanowski & Partnerzy, FilmPolski.pl

Jakiś czas temu Bronisława Cieślaka mogliśmy oglądać w produkcji Malanowski & Partnerzy na antenie Polsatu.

nowotwór/EN
TRICOLORS/East News

Aktor oświadczył, że przechodzi na emeryturę. Nowotwór na tyle osłabił jego stan zdrowia, że postanowił na dobre rozstać się karierą. Teraz najważniejsze jest dla niego zdrowie i rodzina.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Nagranie, które widziała cała Polska. Inspektorzy weszli do mieszkania Mateusza B., znaleźli więcej zwierząt
  3. Nie żyje uwielbiany muzyk. Zmarł na scenie podczas koncertu
  4. Matka pojechała z córką na zakupy. Gdy wyszły ze sklepu, za wycieraczką auta znalazły okropną kartkę
  5. Agnieszka Chylińska poszła o krok dalej. Zrobiła tatuaż na twarzy, nie uwierzycie jaki
  6. Śmierć uwielbianej gwiazdy disco polo zdruzgotała fanów. Okoliczności były straszne, tajemnicze przyczyny

źródło: radiozet.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.