Connect with us

Showbiz

Nowy biznes Lewandowskiej. Co teraz planuje?

Opublikowane

-

Lewandowska biznes

Anna Lewandowska, trenerka fitness, a ostatnio również coach motywacyjny, nie zwalnia tempa! Mimo już bardzo napiętego grafiku, teraz planuje rozkręcić nowy biznes.

Lewandowska, która do tej pory zajmowała się głównie motywowaniem kobiet do zdrowego odżywiania, teraz otwiera nowy biznes. Po urodzeniu córki została inspiracją dla młodych mam. Fanki często pytają jej o rady w sprawach dotyczących macierzyństwa. To prawdopodobnie skłoniło ją do stworzenia nowego projektu razem z przyjaciółką Ewą Puchowską, który będzie skierowany specjalnie dla mam. Na razie nie znamy szczegółów. Na Instagramie możemy znaleźć tylko opis oficjalnego profilu „Baby by Ann”:

Coming soon! Mamy dla mamy, wspólnie zbudujemy cudowny świat dla naszych dzieci – pochwaliła się na Instagramie Lewandowska

Nie podaję dziecku gotowych słoiczków z prostego powodu. Kiedyś ich spróbowałam i smakowały jak tektura z mąką. Będę je kupowała dopiero, jak wyprodukuje je Lewandowska i doda wszystko co bio co eko i co spa – napisała na Instagramie Maja Bohosiewicz.

Lewandowska nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi.

Czytasz w moich myślach… – odpisała Lewandowska

https://www.instagram.com/p/BdS-yIMg8fv/?taken-by=babybyann

Pojawiają się spekulacje, że nowy biznes trenerki będzie poszerzeniem oferty marki „Foods by Ann” o linię słoiczków dla dzieci.

ZOBACZ TEŻ: Lewandowscy skaczą z radości! Ich rodzina znów się powiększy

Fanki zachwycone

Fanki Lewandowskiej są zachwycone jej nowym pomysłem:

– Już nie mogę się doczekać 😊

– Szybciej! Bo mój mały ma już 5 miesięcy 😀

– Ach moja trzymiesięczna córeczka już czeka 👌🙌💣

– AAAA idealnie! Mam nadzieję że do mojego porodu strona ruszy! Ćwiczę z Tobą Aniu podczas ciąży i czuje się fantastycznie! Genialne są te ćwiczenia dla ciężarnych 😍❤

Będziecie korzystać z usług nowej firmy Lewandowskiej?

Źródło: se.pl

ZOBACZ TEŻ: Przerwij kanapkową nudę. Placuszki z ricottą przygotujesz równie szybko

komentarze

Reklama

Showbiz

Że co?! Marcelina Zawadzka ŚCIĄGNĘŁA STANIK przed kamerą i GO SPALIŁA [WIDEO]

Opublikowane

-

Zawadzka ściągnęła stanik przed kamerą

Marcelina Zawadzka, była Miss Polonia i prezenterka telewizyjna wraz z Arkadiuszem Klichem postanowili sprawdzić niecodzienne zastosowanie mikrofalówki. W tym celu Zawadzka ściągnęła stanik przed kamerą i pozwoliła go użyć w eksperymencie. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Nosowska BEZBŁĘDNIE SPARODIOWAŁA fit-blogerki. „Ryczę ze śmiechu”

Opublikowane

-

Kasia Nosowska

Kasia Nosowska słynie ze swojego poczucia humoru. Cykl jej filmików na Instagramie  A ja żem jej powiedziała Kaśka… jakiś czas temu, robił furorę w internecie. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

To koniec Sióstr Godlewskich?! Odwołały koncerty, teledysku nie ma

Opublikowane

-

Wygląda na to, że Siostry Godlewskie wypadły z show-biznesu równie szybko, jak do niego wpadły. Hucznie zapowiadany teledysk, którego premiera miała być 16 lutego, niestety nie ujrzał światła dziennego. Podobnie sprawa wygląda, jeżeli chodzi o koncerty, które zostały odwołane. Czy to ostateczny koniec ich „kariery”? (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy