Nowy Iphone zawsze budzi olbrzymie emocje wśród miłośników firmy Apple. Nie inaczej było i tym razem. Czy mamy do czynienia z kolejną rewolucją?

Każda prezentacja nowych modeli od przedsiębiorstwa z nadgryzionym jabłkiem oczekiwana jest z wypiekami na twarzy. Czy marka zawiodła oczekiwania swoich fanów, a może je spełniła? Zapraszamy do lektury.

Czym charakteryzuje się nowy Iphone?

iPhone Xs, iPhone Xs Max i iPhone Xr. Te modele zaprezentowała amerykańska firma Apple 12 września przed publicznością. Czego możemy się po nich spodziewać? Już spieszymy z wyjaśnieniem. Od tygodni, a nawet miesięcy spekulowano, czym jeszcze mogą zaskoczyć nas producenci. Czy wprowadzą produkty zupełnie innowacyjne, pokroju Ipadów, które wypuścił Steve Jobs w momencie, gdy ludzie nie zdążyli jeszcze ochłonąć po samych Iphonach? A jeśli nie, to w jaki sposób ulepszą swoje smartphony? Wszystkie wątpliwości zostały właśnie rozwiane.

– Dwa rozmiary wyświetlacza Super Retina, w tym największy w historii iPhone’a. Szybsze Face ID. Najbystrzejszy i najmocniejszy czip kiedykolwiek użyty w smartfonie. I przełomowy system dwóch aparatów – czytamy w oświadczeniu.

Model Xs i Model Xs Max

Różnią się od siebie szerokością, a także wysokością. Dostępne są wersje z 64, 256 i 512 GB pamięci. Nowości? M.in. zastosowanie czipa A12 Bionic oraz technologia Neural Engine. Możemy także liczyć na aparaty 12 MP z teleobiektywem oraz obiektywem szerokokątnym. i efekt bokeh. Do dyspozycji mamy także udoskonalony system portetowy z redukcją czerwonych oczu, kontrolą ekspozycji, głębi ostrości oraz optyczną stabilizacją obrazu. Brzmi intrygująco.

– Nowa matryca zapewnia lepszą jakość obrazu, dokładniejsze odwzorowanie kolorów oraz redukcję szumów w słabo oświetlonych kadrach. – czytamy.

Telefony dostępne będą w Polsce od 28 września. Ich cena nie należy niestety do najniższych. Model Xs kupimy za 4979 zł i to ten z najmniejszą pojemnością, z kolei Xs Max to już koszt 5479 zł, również w wersji najtańszej. Gdybyśmy chcieli zdecydować się na Xs Max o największej pojemności musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 7219 zł. Chętnych jednak i tak nie zabraknie.

Model Xr

6-1-calowy ekran LCD. To przede wszystkim on wyróżnia model Xr. Wyposażony jest on, podobnie jak opisywane wcześniej telefony, w czip B13 oraz posiada Face ID w wersji udoskonalonej. To jednak ekran, który nosi nazwę Liquid Retina budzi największą ciekawość konsumentów.

– Dzięki innowacyjnej konstrukcji podświetlenia sięga aż do zaokrąglonych rogów iPhone’a XR – przekonują producenci.

Aparat 12 MP wyposażony w obiektyw szeroko­kątny oraz Aparat TrueDepth

Warto dodać, że nowy Iphone ma możliwość ładowania bezprzodowego. Czujemy się zachęcone.

Ile kosztuje nowy Iphone?

W tym wypadku możemy mówić o przedziale cenowym 3729 – 4479 zł. Do dyspozycji mamy pojemności 64, 128 i 256 GB. Możemy wybierać spośród 6 wersji kolorystycznych. Nie możemy zapominać, że Iphone’a wymyślił Steve Jobs. To jemu zawdzięczamy technologiczną rewolucję. Geniusz umarł na raka trzustki. Zdecydowanie za wcześnie.

Jakie były ostatnie słowa Steve’a Jobsa przed śmiercią?

– Które łóżko jest najdroższe na świecie? Łóżko szpitalne. Ty, jeśli masz pieniądze, możesz zatrudnić kogoś, kto będzie prowadził za Ciebie samochód, ale nie można zatrudnić kogoś, kto przejmie chorobę, która Cię zabija. Utracone dobra materialne można odzyskać. Jest jedna rzecz, która raz zgubiona, nigdy nie będzie możliwa do odzyskania: życie. Niezależnie od etapu życia, w którym jesteśmy teraz, w końcu będziemy musieli zmierzyć się z dniem, kiedy kurtyna opada. Proszę doceniaj swoją miłość do rodziny, miłość do współmałżonka, miłość do przyjaciół… Traktuj wszystkich dobrze i bądź w przyjaznych stosunkach z sąsiadami – powiedział.

– Doszedłem na szczyt sukcesu w biznesie. W oczach innych, samo moje życie jest symbolem sukcesu. Jednak poza pracą mam też trochę radości. Moje bogactwo jest po prostu faktem, do którego przywykłem. W tym momencie, leżąc na szpitalnym łóżku, rozpamiętując całe moje życie, zdaję sobie sprawę, że wszystkie pochwały i bogactwo, z których kiedyś byłem tak dumny, stały się nieistotne z powodu nadchodzącej do mnie śmierci – mówił.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

iphone
Fot. materiały prasowe

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gwiazdy, które walczą o prawa zwierząt. Nie tylko Rusin i Krupa
  2. Seks doświadczenia, które każdy powinien przeżyć
  3. Znaki zodiaku znanych ludzi. Co mówi o nich astrologia?

źródło: elle.pl