Kultowy film Kevin sam w domu doczeka się remake’u. Obraz, który liczy już 28 lat, jest uwielbiany przez rzesze ludzi na całym świecie. Jego najnowsza odsłona wzbudza wiele zainteresowania. Dlaczego?

Obraz wyprodukować ma Ryan Reynolds. Aktor znany jest ze swojego  inteligentnego poczucia humoru. Nie możemy doczekać się jego wersji przygód Kevina. Mamy wrażenie, że nie jesteśmy w tym osamotnieni.

Kevin sam w domu –  Stoned Alone

Kevin, który będzie głównym bohaterem filmu, produkowanego przez Reynoldsa, ma być dwudziestokilkuletnim mężczyzną. Jego czas wolny wypełniać będzie palenie i uprawianie marihuany. Brzmi intrygująco, zważywszy na to, że odtwórca głównej roli w oryginalnej wersji filmu, Macaulay Carson Culkin również borykał się z problemami z nadużywaniem narkotyków. Powoli wychodzi jednak na prostą. Czyżby był dla Reynoldsa inspiracją? Obraz ma nosić tytuł Stoned Alone. Nie możemy doczekać się obejrzenia go. Ryan dał dowód swoich komediowych zdolności w sequelu Deadpoola, który niedawno oglądać mogliśmy na ekranach kin. Obraz zdobył bardzo dobre recenzje, a fani serii byli mocno usatysfakcjonowani najnowszą jej odsłoną. Deadpool 2 ugruntował pozycję Reynoldsa w aktorskim światku. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Reynolds zapragnął pobawić się w producenta.

Nowy Kevin sam w domu – fabuła

Najnowsza odsłona serii, podobnie jak poprzednie filmu, również będzie mieć akcję, osadzoną podczas trwania świąt Bożego Narodzenia. Kevin skonsumuje zieloną roślinę i pod jej wpływem dostanie halucynacji. Mężczyzna nie zdąży na samolot i będzie zmuszony do samotnego spędzenia wyjątkowego okresu w roku. Roślina, którą zażył, wywoła w nim paranoję i panikę. Zapowiada się obiecująco. Wiadomo także, że podobnie, jak w poprzednich odsłonach napotka on na swojej drodze złodziei. Za scenariusz odpowiedzialni będą Kevin Burrows i Matt Mider. To, czy sam Reynolds zagra w filmie, na razie pozostaje owiane tajemnica. Czekamy na więcej informacji.

Kevin sam w domu
Fot. Instagram @vice
Kevin sam w domu
Fot. Instagram @noticiasgeektv

ZOBACZ TEŻ:

  1. Premiery kinowe sierpień 2018. Na co warto iść do kina?
  2. Wyciekło nagranie z wieczoru, w którym Demi Lovato przedawkowała HEROINĘ
  3. To dziś niezwykle rozpoznawalny polityk! Poznajesz go? Stare zdjęcia światowych przywódców

źródło: joy.pl

 

 

 

Poprzedni artykułNick Jonas zaręczył się po dwóch miesiącach znajomości. Jego partnerka jest dużo starsza
Następny artykułPRIMARK w Polsce! Będą aż cztery sklepy
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.