Program „Pytanie na śniadanie” przygotował niespodziankę dla swoich telewidzów. Większość z nich nie spodziewała się, że już niedługo na planie porannego show pojawi się nowa para prowadzących. Co ciekawe, większość widzów doskonale zna te twarze.

Na Instagramie Aleksandry Grysz, czyli dziennikarki prowadzącej w śniadaniówce kącik poświęcony show-biznesowi i gwiazdom, pojawiła się zaskakująca fotografia. Prezenterka wyznała, że już niedługo sprawdzi się w nowej roli i tym razem poprowadzi cały program. Wiemy, kto będzie jej towarzyszyć.

Nowy prowadzący w „Pytaniu na śniadanie”

Program śniadaniowy TVP cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Wszyscy fani formatu bardzo zżyli się z prowadzącymi show i niejednokrotnie oglądają go tylko po to, aby dowiedzieć się więcej na temat swoich faworytów. Teraz w „Pytaniu na śniadanie” pojawił się nowy prowadzący. 

Aleksandra Grysz na swoim instagramowym profilu podzieliła się fotografią, na której widzimy, jak pozuje z kolegą z branży, przy okazji zdradziła, że to właśnie z nim poprowadzi całe niedzielne wydanie programu „Pytanie na śniadanie”. Jak można przeczytać pod zamieszczonym przez nią zdjęciem, jej partnerem będzie dziennikarz Tomasz Tylicki.

Pytanie na śniadanie. Kim są Aleksandra Grysz i Tomasz Tylicki?

Aleksandra Grysz jest już dobrze znana wszystkim wiernym fanom porannego show TVP. Pochodząca z Iławy dziennikarka w przeszłości zajmowała się całkiem inną branżą. Od młodości brała udział w licznych konkursach piękności, a w 2018 roku uzyskała tytuł Miss Earth. 

Rok później jednak podjęła decyzję o rozpoczęciu kariery telewizyjnej i zadebiutowała na antenie TVP3 Olsztyn. Szybko zwróciła uwagę producentów i stała się prowadzącą segment „Czerwony Dywan”, który regularnie oglądamy podczas programu „Pytanie na śniadanie”. Pod koniec marca tego roku miała okazję poprowadzić jeden odcinek show u boku Tomasza Kammela.

Dużo mniej wiadomo natomiast o nowym prowadzącym program – Tomaszu Tylickim. Dziennikarz swoją przygodę z Telewizją Polską rozpoczął już 11 lat temu. Przez ten czas prowadził liczne koncerty i wydarzenia okolicznościowe na antenie stacji.

Podobnie, jak w przypadku swojej nowej partnerki, jego przygoda z publicznym nadawcą zaczęła się właśnie od TVP3 Olsztyn. Wcześniej współpracował również z Polsat Cafe czy TVN Warszawa, gdzie prowadził własne programy typu talk-show.

Duet, który poprowadził wspólnie niedzielne wydanie śniadaniówki, miał już okazję współpracować ze sobą przy okazji cyklu „Koło kuchni”. W każdy letni wtorek prezenterzy zwiedzali różne miejsca Polski, poznając jej dziedzictwo kulturowe i próbując regionalnych przysmaków. Bohaterami formatu są członkowie Kół Gospodyń Wiejskich.

Zobacz post:

Pytanie na śniadanie
fot. Instagram/aleksandragrysz
Pytanie na śniadanie
fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.