„Taniec z gwiazdami” niezmiennie od lat pozostaje jednym z najchętniej oglądanych przez widzów programów rozrywkowych. Ostatnia edycja zakończyła się jeszcze w zeszłym roku. Nic więc dziwnego, że fani z utęsknieniem czekają na nowy sezon. Coraz więcej o nim wiadomo.

Długo nie było bowiem w zasadzie żadnych informacji na ten temat. W ostatnim czasie do mediów zaczęły jednak wypływać informacje o potencjalnych uczestnikach nowej edycji. Właśnie zasugerowano kolejnego z nich.

„Taniec z gwiazdami”: Kto zatańczy w najbliższej edycji?

Jedną z pierwszych osób, którą podejrzewano o występ w najnowszym „Tańcu z gwiazdami” była popularna ostatnio wokalistka, Daria. Spekulowano, że weźmie udział w show, ponieważ na jej Instagramie dostrzeżono materiały nakręcone na sali treningowej należącej do programu. Niewykluczone jednak, że tylko ćwiczyła tam do jednego ze swoich scenicznych występów.

Później z kolei serwis „Pudelek” dotarł do informacji, według których w obsadzie programu miałby znaleźć się także Michał Mikołajczak. Mało tego, aktor rzekomo początkowo nie był zainteresowany propozycją, dlatego rzucił w negocjacjach zaporową kwotę dotyczącą gaży. Ta ku jego zdziwieniu miała zostać przyjęta, przez co może się on okazać najlepiej zarabiających artystów w historii show. Za jeden odcinek ma inkasować około 20 tysięcy złotych. Warto jednak podkreślić, że nie są to oficjalne informacje.

Teraz z kolei serwis „Pomponik” podaje nazwisko kolejnego, potencjalnego uczestnika. To jest prawdopodobnie najbardziej zaskakujące z dotychczasowych. Chodzi bowiem o Krzysztofa Rutkowskiego, znanego detektywa, który ze względu na swoje metody operacyjne był postacią kontrowersyjną.

Warto jednak podkreślić, że w ostatnim czasie jego wizerunek ocieplił się. Tworzy bowiem szczęśliwe małżeństwo z Mają, z którą jest już od ponad dekady. Posiadają też syna. Co ciekawe, dzięki małżonce mężczyzna miał zmienić nawyki żywieniowe na zdrowsze i nawet przekonać się do zwierząt domowych. Teraz nie wyobraża sobie funkcjonowania bez ukochanego psa rasy chihuahua.

Zobacz post:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Taniec z gwiazdami”: Jurorka opowiedziała o kulisach pracy w Polsacie. „Co ja tutaj robię?”
  2. „Pytanie na śniadanie”: Kurzajewski nie prowadzi odcinka z Cichopek. Zaskakujące, kogo zobaczyli widzowie
  3. Mąż zdradził Katarzynę Łaniewską. Trudno uwierzyć, co działo się później w życiu gwiazdy „Plebanii”

 

Źródło: pomponik.pl/ pudelek.pl

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić.