Carrie (Sarah Jessica Parker), Charlotte (Kristin Davis) i Miranda (Cynthia Nixon) powracają po długiej nieobecności! W internecie krąży już coraz więcej informacji na temat kolejnych przygód naszych ulubionych bohaterek. Przedstawiamy wszystko, co wiemy o nowym sezonie ,,Seksu w wielkim mieście”.

Przedstawiamy wszystko, co wiemy o nowym sezonie ,,Seksu w wielkim mieście”

Nie pojawi się w nim Samantha Jones

Podobno historia Samanty miała krążyć wokół 14-letniego syna Mirandy, który się w niej podkochuje… Ostatecznie drogi dziewczyn – jak to w życiu, po prostu się rozejdą.

Parker odpowiedział kilku fanom, którzy podzielili się swoimi przemyśleniami na temat braku tagu Cattrall w zwiastunie, który opublikowała na Instagramie. Kiedy jeden z fanów zasugerował, że Kim nie została oznaczona, ponieważ ona i Parker „nie lubią się nawzajem”, odtwórczyni roli Carrie wyjaśniła sprawę. „Nie. To nie prawda, że nie lubię Kim. Nigdy tego nie powiedziałam.” – napisała. „Samanta nie jest częścią tej historii. Ale zawsze będzie częścią nas. Nieważne, gdzie jesteśmy i co robimy”.

Serial będzie nosić nowy tytuł

A będzie brzmieć on ,,And Just Like That”. Brzmi jak nazwa profilu na Instagramie? Być może nasze przypuszczenia mogą być słuszne. 😉

John Corbett wraca do gry

Fanki Aidena Shawa mają powód do świętowania. Postać Corbetta powróci – i to nie tylko epizodycznie.

Produkcja rozpocznie się wkrótce

Variety donosi, że serial, składający się z 10 półgodzinnych odcinków, rozpocznie się późną wiosną (oczywiście w Nowym Jorku). W wywiadzie dla Vanity Fair Sarah Jessica Parker ujawniła, że ​​trwająca obecnie pandemia koronawirusa „będzie częścią fabuły serialu”.

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.