Ania Bardowska zyskała popularność dzięki drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony”, w którym znalazła sobie męża. Kobieta chętnie korzysta z rozpoznawalności, tworząc wokół siebie społeczność na Instagramie czy w serwisie YouTube. Teraz musiała jej członkom przekazać smutną wiadomość.

Przy okazji poprosiła też o pomoc. Jak się okazuje, jej rodzinę dotknęła ogromna tragedia. By nieco odciążyć jej bliskich, już założono w sieci specjalną zbiórkę funduszy. Potrzebna jest imponująca kwota.

„Rolnik szuka żony”: Ania Bardowska o pożarze domu

W pierwszej chwili fani mogli pomyśleć, że chodzi o nowo wybudowany dom Bardowskich, którym Ania chwali się w mediach społecznościowych od jakiegoś czasu. Jak jednak sama wytłumaczyła, pożar dotknął posiadłość należącą do jej kuzynki. Załączyła także zdjęcia z akcji straży pożarnej.

W sobotę o 23.50 spłonął dom mojej kuzynki. Dla nich to jest tragedia — opowiadała łamiącym się głosem Ania

Zachęciła swoich fanów do tego, by wsparli zbiórkę pieniędzy na rzecz jej rodziny w taki sposób, w jaki mogą. Dodała, że liczy się każda wpłata, ale jeśli ktoś nie jest w stanie jej uiścić, nawet w symbolicznym wymiarze, bardzo pomocne będzie zwykłe udostępnienie.

Zbiórka dla rodziny Ani Bardowskiej

Uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” nie opowiedziała w szczegółach, jak dokładnie wyglądała tragedia, ale jest to opisane na profilu zbiórki. Jak się okazuje, ogniem zajął się dach rodziny. Pożar bardzo szybko się rozprzestrzeniał i bliscy Ani byli w stanie uratować tylko samych siebie. Nie udało jednak im się nic wynieść. Jak czytamy w opisie zbiórki, rodzina straciła wszystko.

Jaka kwota jest potrzebna, by pomóc bliskim Bardowskiej stanąć na nogi? Niemała. Celem zbiórki jest aż 200 tysięcy złotych. Do tej poru udało się uzbierać 12 % tej kwoty.

Zobacz zdjęcie:

Ania Bardowska
instagram.com/aniabardowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Bardowska urządza dom. Zaprezentowała fanom kolejne pomieszczenia
  2. Danuta Szaflarska nigdy nie wylewała za kołnierz. Aż trudno uwierzyć, z czym ją pochowano
  3. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż nie podzielili majątku. Chodzi o miliony złotych

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl