O czym szumią wierzby to bajka, którą kiedyś oglądali wszyscy. Znana i lubiana bajka sprzed lat to nie tylko akcja, ale przede wszystkim posiada cały wachlarz prezentowanych wartości. Oglądają ją nie tylko dzieci, ale także dorośli. Jest to jedna z wielu bajek, które bawią i uczą. Warto do niej czasami wracać.

Bajka ma czterech głównych bohaterów: Kreta, Szczurka Wodnego, Borsuka i Ropucha. Każdy z bohaterów jest bardzo charyzmatyczny i ciekawy. Przedstawione w bardzo realistyczny sposób zwierzątka mogłyby być porównane do niektórych ludzi. Serdecznie polecamy powroty do tego typu bajek.

O czym szumią wierzby kadr
Kadr z bajki „O czym szumią wierzby”
Poprzedni artykułOd dziś nowe przepisy. Polski rząd zmienił zdanie na kilka godzin przed ogłoszeniem
Następny artykułAż 8 pacjentów z Inowrocławia straciło jednego dnia wzrok. Wszystko po tym samym zabiegu
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl