O której leci M jak miłość? Najpopularniejszy serial w Polsce ma miliony widzów. Sukces telenoweli Ilony Łepkowski już dawno przegonił oglądalność serial ”Klan”. Losy rodziny Mostowiaków śledzi cała Polska i to od 19 lat. To właśnie dzięki udziałowi w M jak miłość wielu polskich aktorów zdobyło rozgłos i popularność. 

O której leci M jak miłość? Serial jest tak popularny, że emituje go kilka kanałów telewizyjnych, o różnych porach. Najświeższe odcinki są jednak emitowane na TVP 2.

O której leci M jak miłość na TVP2? 

M jak miłość to telenowela bijąca rekordy oglądalności. Odcinek potrafi zgromadzić przed telewizorami nawet 6 mln widzów. Domyślacie się więc, że jest emitowany w tzw. prime time, czyli czasie, w którym najwięcej telewidzów zasiada przed telewizorami. Zwykle są to dość wczesne godziny wieczorne i tak jest i w tym przypadku. O której leci M jak miłość? M jak miłość na TVP2 leci o godz. 20.55. W tym zakresie nastąpiła niewielka zmiana, gdyż jeszcze do niedawna telenowela była nadawana o godz. 20.50. Większość Polaków jest wtedy po pracy i może wygodnie rozsiąść się przed swoimi telewizorami. Na razie nie zanosi się, żeby jakikolwiek inny serial mógł zdetronizować M jak miłość. 

O której leci M jak miłość na innych kanałach? 

Serial emitowany jest również na kanale TVP Seriale. O której leci M jak miłość na TVP Seriale? Tam M jak miłość można oglądać w godzinach wczesnoporannych: o 8.35 i 3.55. Pamiętajcie jednak, że na TVP Polonia nadawane są wcześniejsze odcinki telenoweli, więc jeżeli czekacie na najświeższe przygody rodziny Mostowiaków i innych, musicie wygospodarować czas o 20.55 i przełączyć się na TVP2. O której leci M jak miłość na innych kanałach? M jak miłość można oglądać też w serwisie vod.tvp.pl. To dobra alternatywa dla każdego fana serialu, który w każdej chwili chce mieć dostęp do najświeższych odcinków ulubionej telenoweli.  

 

Oglądacie jak M jak miłość? ZOBACZ ZDJĘCIA:

o której leci m jak miłość
Instagram.com @mjakmilosc.official

M jak miłość to najpopularniejszy serial w Polsce.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJoanna Przetakiewicz: Kim jest jej partner? Wielu do dziś nie może uwierzyć
Następny artykułDoda: Emil Stępień to mąż piosenkarki. Kim jest tajemniczy mężczyzna?