Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Objawy zakochania u faceta. Sprawdź, czy on cię kocha
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 27.10.2019 20:10

Objawy zakochania u faceta. Sprawdź, czy on cię kocha

Objawy zakochania u faceta. Sprawdź, czy on cię kocha
fot. unsplash.com Priscilla Du Preez

Objawy zakochania u faceta. Nie jesteś pewna uczuć swojego znajomego? Odnosisz wrażenie, że twój dobry przyjaciel pragnie „czegoś więcej”? W takim razie dobrze trafiłaś. Sprawdźmy, czy on cię kocha!

Objawy zakochania u faceta. Czasami zaprzepaszczamy szansę na udany związek, ponieważ obawiamy się, że druga osoba nie odwzajemnia naszych uczuć. Ten strach jest tak silny, że zamiast zaryzykować, odpuszczamy. Nic dziwnego: lęk przed odrzuceniem i wyśmianiem należy do najczęstszych powodów, dla których boimy się podjąć inicjatywę. Nic się nie martw. Oto lista sygnałów świadczących o tym, że nie jesteś mu obojętna! Przekonaj się, czy on cię kocha!

1. Objawy zakochania u faceta. Próbuje dowiedzieć się, czy jesteś w związku

Twój kolega często sprowadza waszą rozmowę na temat związków? Rzuca uwagami: „pewnie twój chłopak…” lub: „na pewno ty i twój chłopak…”? Ewidentnie próbuje wybadać, czy ma u ciebie szansę! Może także wypytywać o tę kwestię wspólnych znajomych, więc miej oczy i uszy szeroko otwarte, a może dotrą do ciebie jakieś plotki.

2. Kolega przedstawia cię swojej rodzinie i przyjaciołom? Coś jest na rzeczy!

Zapoznawanie z przyjaciółmi i rodziną z własnej inicjatywy to wyraźne objawy zakochania u faceta. Zaczyna wprowadzać cię w swój świat i zależy mu, by bliskie osoby zaakceptowały jego wybór oraz obdarzyły cię sympatią.

Może chciałby wybadać, co o tobie sądzą ważni dla niego ludzie? Jeśli liczy się z ich zdaniem, na pewno chciałby spytać, jakie wywarłaś na nich wrażenie. Gorzej, jeśli jest maminsynkiem, który nie zrobi następnego kroku, o ile mamusia nie da mu swojego błogosławieństwa. Wtedy uciekaj jak najszybciej!

3. Objawy zakochania u faceta: zależy mu na podtrzymaniu z tobą kontaktu

Poprosił cię o numer telefonu, pierwszy wysłał zaproszenie do znajomych, zagaduje? To znaczy, że zależy mu na podtrzymaniu kontaktu. Istotny objaw zakochania u faceta stanowi dzwonienie i pisanie bez powodu albo pod byle pretekstem. Wasze rozmowy wyraźnie sprawiają mu przyjemność!

4. Szuka kontaktu fizycznego? Wyraźnie mu się podobasz

Odgarnięcie włosów, delikatne muśnięcie dłonią przy przechodzeniu obok, przytulenie na powitanie, przytrzymanie ręki dłużej, niż to konieczne, położenie jej na ramię… Takie gesty stanowią ewidentną oznakę romantycznego zainteresowania. O ile, rzecz jasna, nie dotyczą wszystkich koleżanek.

5. Faworyzuje cię spośród swoich znajomych? Chce ci pokazać, że jesteś dla niego kimś ważnym

Zakochany chłopak wyraźnie wyróżnia obiekt swoich westchnień spośród pozostałych kobiet. Chętnie wyręcza cię – nawet bez proszenia – w drobnych czynnościach, podaje kurtkę, pierwszej nalewa napój i nakłada posiłek, proponuje odwiezienie?

Czasem takie zachowania stanowią po prostu oznakę dobrego wychowania. Jednak jeśli chłopak wręcz ci „nadskakuje” i wyraźnie stara się bardziej, niż wobec innych dziewczyn, to musi być miłość!

6. Objawy zakochania u faceta? Wzrok mówi wszystko!

Często przyłapujesz znajomego na tym, że ci się przygląda? Kiedy jesteście w większej grupie, jego wzrok bezwiednie wędruje w twoją stronę? Wyraźnie cały czas za mało mu twojego widoku i chciałby przebywać razem bez przerwy.

7. Jest o ciebie zazdrosny? Musi mu zależeć!

Już kilka razy zauważyłaś, że twój kolega traci humor, kiedy poświęcasz czas innemu chłopakowi? A może był wyraźnie niezadowolony, gdy flirtowałaś z waszym znajomym? Widać obawia się, że ktoś inny zdobędzie twoje serce, a on zostanie na lodzie.

8. Pamięta o twoich urodzinach i innych ważnych rocznicach

Zapominanie przez panów o różnych rocznicach i okazjach jest tematem licznych dowcipów. Jeśli twój kolega nie tylko pamięta o tym, kiedy obchodzisz urodziny, ale zawsze ma dla ciebie w zanadrzu jakiś drobiazg z tej okazji, wyraźnie traktuje cię poważnie. Im więcej poświęca uwagi wyborowi prezentu, tym mocniej mu zależy.

9. Poświęca dużo uwagi wyglądowi, przed waszymi wspólnymi spotkaniami? Pragnie zrobić na tobie wrażenie!

Kiedy się spotkaliście, nosił pogniecione ubrania i nie przykładał specjalnej wagi do swojej powierzchowności. Jednak gdy zaczęliście umawiać się na spotkania, zmienił się nie do poznania. Przychodzi w odprasowanych ciuchach, uczesany, a jego cera wyraźnie wygląda lepiej. Wyraźnie chciałby ci się przypodobać i zrobić wrażenie – nie tylko jako kolega, ale przede wszystkim mężczyzna. Oby tylko nie odpuścił, kiedy już cię „zdobędzie”…

10. Daje ci do zrozumienia, że chciałby przenieść waszą relację na wyższy poziom

Usłyszałaś od kolegi, że byłaby z ciebie fantastyczna dziewczyna? Pyta, czy szukasz chłopaka albo próbuje z ciebie – lub koleżanek – wyciągnąć, jacy faceci są w twoim typie? Widać marzy, by pojawić się u twojego boku właśnie w roli partnera. Jednak albo obawia się porażki, albo nie chce działać, zanim nie będzie pewny, co właściwie czujesz. W takim razie musisz go ośmielić. Powodzenia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

objawy zakochania u faceta
objawy zakochania u faceta

Kolega podpytuje, czy masz chłopaka? Sprawdza, czy mógłby sam zająć jego miejsce!

objawy zakochania u faceta

Częste telefony i regularne wiadomości, czasem wysyłane bez wyraźnego powodu, są ewidentnym objawem zainteresowania.

objawy zakochania u faceta
fot. unsplash.com Parker Whitson

Już kilkakrotnie przyłapałaś kolegę na tym, że na ciebie zerka? Chyba wpadłaś mu w oko.

objawy zakochania u faceta

Jeśli przed waszymi spotkaniami on spędza przed lustrem sporo czasu, to znak, że chciałby zwrócić na siebie twoją uwagę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Biedronka oferuje produkt, który może pomóc wielu Polakom. Niestety tylko przez kilka dni
  2. Stała się ofiarą przemocy domowej. Ze strachu przed synem zamyka pokój na klucz
  3. Tata panny młodej podczas ślubu przerwał ceremonię. Wziął za rękę innego mężczyznę i zaczął iść w stronę córki
  4. Fryzjer skończył robić jej fryzurę. Kiedy ją zobaczyła w lustrze, natychmiast zemdlała, wszystko jest nagrane
  5. Mama zrobiła sobie w kinie zdjęcie z dziećmi. Dopiero później zauważyła szczegół, przez który nie może spać po nocach
  6. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę