Maciej Dowbor i jego żona, Joanna Koroniewska niedawno przeprowadzili się do słonecznej Hiszpanii, w której kupili i urządzili sobie dom. Ze względu na panującą tam pogodę często chodzą po prostu w strojach kąpielowych. Tak, jak na ostatnio opublikowanym wideo.

Na nagraniu widać jak małżeństwo relaksuje się na leżakach plażowych i trzyma za ręce. To jednak nie obraz jest w tym filmiku najważniejszy, a dorzucone do niego opisy.

O czym myśli Maciej Dowbor?

Dowborowie znani są ze swoich humorystycznych nagrań na Instagramie, a wyżej wspomniane wideo jest jednym z nich. Ma pokazywać, o czym myślą małżonkowie, gdy spędzają czas w milczeniu.

Jak widać na nagraniu, Joanna Koroniewska cały czas myśli o mężu. Zastanawia się, czy ten dalej kocha ją tak, jak na początku relacji albo rozważa, czy aby czasem nie trzeba zrobić mu czegoś do jedzenia. Ma przy tym ewidentnie zatroskaną minę, która wskazuje na to, że kwestie te są dla niej bardzo istotne.

A o czym myśli w takim razie Maciej Dowbor? Pod koniec nagrania mamy zbliżenie na nieco skwaszoną minę prezentera. Zaraz obok pojawia się napis, który wyjaśnia, co tak zaprząta jego myśli.

– To w końcu Lewandowski będzie grał z numerem 9 czy 12?

Warto wyjaśnić, że chodzi tu o fakt ekscytacji transferem kapitana reprezentacji Polski do Barcelony. W debiucie przeciwko Realowi Madryt napastnik zagrał z numerem 12 na plecach, choć od lat jego marka kojarzona jest z liczbą 9.

Maciej Dowbor to śpioch

Wspominany filmik jest jednym z wielu zabawnych materiałów, które Dowborowie wspólnie przygotowują. Wcześniej chociażby publikowali nagranie, które przedstawiało Macieja Dowbora jako strasznego śpiocha.

Joanna Koroniewska wymieniała na nim wszelkie zalety tego stanu rzeczy. Choć zastanawiała się także nad potencjalnymi wadami, takimi jak na przykład brak amorów przed snem, ostatecznie stwierdziła, że ich jednak nie ma.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Joanna Koroniewska szczerze opowiedziała o relacji z mężem i fanami. Otworzyła się na trudny temat
  2. „M jak miłość”: Rodzice 7-letniej Hani też grają w tym samym serialu. Zaskakujące, czyją córką jest dziewczynka 
  3. Karolina Pisarek zdradziła, ile dostała w kopercie z okazji ślubu. Przelewy były na jeszcze większe sumy 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl