Obostrzenia związane z epidemią koronawirusa pojawią się w strefach żółtych i czerwonych. Jak zapowiedziało Ministerstwo Zdrowia, Polacy będą musieli pogodzić się z nowymi zakazami. Niestety, w ostatnich dobach, w kraju padały kolejne rekordy zakażeń koronawirusem. Dziś resort przekazał wieści o kolejnych 1587 nowych przypadkach zakażeń koronawirusem.

W piątek 25 września rzecznik Ministerstwa Zdrowia, Wojciech Andrusiewicz, przekazał bardzo ważne informacje. Jak się okazuje, w związku z panującą sytuacją w kraju, zostaną wprowadzone nowe obostrzenia, przekazuje wp.pl. 

Koronawirus w Polsce. Nowe obostrzenia

Niestety, sytuacja w kraju jest bardzo poważna, a dziś, w piątek 25 września, padł kolejny rekord zachorowań. Ministerstwo Zdrowia nie może dłużej zwlekać. Resort musiał podjąć radykalne kroki. W Polsce pojawią się nowe obostrzenia.

– To, co ważne, to nowe obostrzenia, które pojawią się w strefach żółtych i czerwonych. Będziemy o tym informować. To będą restrykcje dotyczące spotkań międzyludzkich i innych. Teraz właśnie trwa rozmowa o tym pomiędzy ministrem Niedzielskim a nowym zespołem, który powołano ostatnio – cytuje słowa Wojciecha Andrusiewicza portal wp.pl.

  1. Dopiero teraz wyciekło, jak Kaźmierska została „królową życia”. Czy Conan jej wybaczył? Wszystko stało się nagle
  2. Szczegóły umowy TVP z Episkopatem zwalają z nóg. Zapewnili sobie więcej, niż można podejrzewać
  3. Lepiej przygotuj się na wizytę listonosza. Wielu Polaków nie będzie zadowolonych, teraz dopiero się zacznie

Koronawirus w Polsce

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, najwięcej, bo aż 295 przypadków zachorowań w dniu dzisiejszym, zostało odnotowane w województwie mazowieckim. 

– Najgorzej jest na Mazowszu. To, co podkreślamy, to nie jest wynik dużych ognisk zakażeń. To jest nasz powrót do normalności. To duża liczba kontaktów, interakcji społecznych. Wracamy z pracy zdalnej, spotykamy się – mówił Wojciech Andrusiewicz, rzecznik resortu zdrowia, jak przekazuje wp.pl.

Jak zaznaczył, dwiema najważniejszymi kwestiami są maseczki oraz dystans. Wszelkie informacje, dotyczące nowych obostrzeń, powinniśmy poznać już w przyszłym tygodniu. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Niestety, 25 września w Polsce padł kolejny rekord zakażeń koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia zapowiedziało wprowadzenie nowych obostrzeń.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopak przeżył śmierć kliniczną. Wszystkich przeszył dreszcz, kiedy powiedział, co jest „po drugiej stronie”
  2. Podjęli decyzję. Wszystko wraca do normy. Już za kilka dni obywatele UE będą mieli więcej swobody
  3. Pamiętacie „Zbuntowanego anioła”? Nie do wiary, jak dziś wygląda Natalia Oreiro, jest jeszcze piękniejsza niż kiedyś
  4. Gwiazda serialu emitowanego na Polsacie ma nowotwór. Przyjaciel ujawnił, w jakim jest stanie
  5. Martyna Wojciechowska o ślubie z Przemkiem Kossakowskim. Fani wstrzymali oddech
  6. Ubóstwiana surówka z czerwonej kapusty, jej sekretem jest jeden składnik. Zawsze wychodzi wyśmienita

Źródło: widomosci.wp.pl.

 

 

Poprzedni artykułUwaga: Nagłe załamanie pogody w Polsce. Już w weekend sypnie śniegiem, wiemy gdzie
Następny artykułPrawidłowa higiena jamy ustnej w trzech prostych krokach
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.