Obrazek, który dla was przygotowaliśmy, zdradzi wasze głęboko ukryte lęki. Psychozabawa sprawdzi się jednak tylko wtedy, gdy będziesz przestrzegać jednej prostej reguły- nie możesz wpatrywać się w ilustracje zbyt długo i myśleć o tym, co możesz na niej zobaczyć. Należy natomiast tylko zerknąć, a pierwsza rzecz, którą zobaczysz, będzie rozwiązaniem tej zagadki. 

W psychologii wielu specjalistów stosuje podobne metody do odkrycia lęków i aktualnie skrywanych obaw u swoich pacjentów. My natomiast możemy potraktować obrazek, jako zabawę, która niekoniecznie musi mieć odzwierciedlenie w realnym życiu. Sprawdź, co ty zobaczysz na ilustracji. 

Co według Ciebie pokazuje obrazek? 

Odpowiedź na powyższe pytanie może nie być jednoznaczna, bowiem każdy może zobaczyć tam inną rzecz, w zależności od tego, z czym aktualnie się zmaga lub czego się boi. Jeśli obrazek pokazuje dla Ciebie w pierwszej kolejności:

Dziecko– to Twój największy strach to najprawdopodobniej samotność. Jesteś osobą, która otacza się wspaniałymi ludźmi, a myśl, że mogłoby ich zabraknąć, przeraża cię najbardziej na świecie. 

Drzewa– lęk u ciebie powodują przede wszystkim zmiany, ponieważ bardzo nie lubisz niepewności. Należysz do osób, które wszystko skrupulatnie planują, a jak coś idzie nie po twojej myśli, denerwujesz się.

  1. Hanna Lis skomentowała wyniki wyborów. Gwiazda w mocnych słowach o Szymonie Hołowni i Władysławie Kosiniaku-Kamyszu
  2. Nagle wybuchł protest pod Pałacem Prezydenckim. Awantura, przepychanki, dzieje się teraz
  3. Rafał Trzaskowski przerwał milczenie. Właśnie zwrócił się do Andrzeja Dudy i swoich wyborców

Weź udział w psychozabawie

Czaszka– to ją według Ciebie przedstawia obrazek? Może to oznaczać, że coś ukrywasz i bardzo nie chcesz, aby ktoś się o tym dowiedział. Zależy Ci na tym, by Twoi bliscy kochali Cię tak, jak dotychczas.  

Dziewczynka– jeśli, jako pierwsza w oczy rzuciła ci się właśnie ona, to oznacza jedno- twoim największym strachem jest bezradność. Gdy nie masz wpływu na swoje życie i inni muszą cię wyręczać, przeraża Cię to. 

Jeśli spodobała ci się nasza psychozabawa, koniecznie zerknij na drugi test, który może zdradzić wiele szczegółów związanych z Twoim życiem

ZOBACZ ZDJĘCIE: 

obrazek
Fot. ftwinsane.com

Co, jako pierwsze zobaczyłeś na obrazku? 

ZOBACZ TEŻ 

  1. Zaczął w szale zdejmować ubrania przed Gessler. Zerwał mikroport ze spodni, wywołał skandal w „Kuchennych Rewolucjach”
  2. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię
  3. Kinga Duda zyskała wczoraj najwięcej? Znany gej w szczerych słowach o wczorajszym wystąpieniu córki Dudy
  4. Niespodziewanie ujawniono największy sekret Andrzeja Dudy. Dzięki niemu mógł wygrać wybory
  5. Od lat zdradza męża. Pouczający wpis daje do myślenia każdej kobiecie, która marzy o romansie
  6. Kinga Duda nie miała powodów do radości po przeczytaniu wiadomości. Zobaczyła ją tuż po wyborach

Źródło: kobieta.onet.pl

 

Poprzedni artykułPolska piosenkarka zachwyciła Jennifer Lopez. Światowej sławy gwiazda, zrobiła rzecz, o której marzy każda wokalistka
Następny artykułKrólowa polskiej łazienki w czasach PRL. Kto miał w domu „Franię”?
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.