Obrazki na walentynki. Święto zakochanych tuż, tuż, dlatego warto jak najszybciej zabrać się za przygotowania. Jak skutecznie zapewnić ukochaną osobę o niesłabnącej miłości? Wyraź swoje uczucia bez słów – za pomocą obrazka na walentynki. 

14 lutego do wyjątkowy moment w roku. Tego dnia możemy wspólnie z ukochaną osobą celebrować naszą miłość i sprawić jej mnóstwo radości. Coraz popularniejszą formą wyrażania uczuć są obrazki na walentynki: żartobliwe, romantyczne, ironiczne, pikantne… Do wyboru, do koloru! Jeśli chcielibyśmy zafundować naszej sympatii taki prezent, jednak nie jesteśmy pewni, który z modeli warto wybrać, nie martwcie się! Tutaj znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania.  

Obrazki na walentynki z napisami

Jeśli chcesz podarować swojej drugiej połówce obrazek z jakimś napisem, musisz zastanowić się poważnie, czy na pewno przypadnie jej do gustu. Nawet jeżeli tobie wydaje się zabawny, druga osoba może nie podzielać opinii.

Nie należy dawać nikomu kartek z napisami, które zawierają przytyki odnośnie do wyglądu albo charakteru. Święto zakochanych powinno być dniem wypełnionym radością, a przykrość sprawiona 14 lutego – i to przez ukochaną osobę – boli o wiele mocniej. 

Obrazem ze zwykłym „kocham cię” wydaje nam się zbyt oklepany? Nie zawsze napis na kartce musi być uniwersalny. Za jego pomocą możemy np. poinformować o planach na wieczór, zawrzeć nawiązanie do waszego pierwszego spotkania czy innego przyjemnego wspomnienia. 

Śmieszne obrazki na walentynki

Jeśli to jedna z naszych pierwszych randek z daną osobą, zastanówmy się kilka razy, nim ofiarujemy jej kartkę z seksualnym podtekstem. Takie rzeczy są zarezerwowane dla par o długim stażu, które świetnie znają swoje poczucie humoru i wiedzą, na ile mogą sobie pozwolić.

W najlepszym razie spotkamy się ze zniesmaczeniem, a w najgorszym razie nasz prezent zostanie odebrany jako sugestia. W przypadku osób, które dopiero się poznają, lepiej zachować maksymalną zachowawczość. To nie znaczy rzecz jasna, że mamy popadać w banał! Jednak z dwojga złego lepiej kupić zwykłą kartkę z sercem przebitym strzałą i wyznaniem miłości, niż ryzykować, że sprawimy komuś dyskomfort. 

Unikajmy także fraz, które są powszechnie uważane za banalne i budzą tylko śmiech. Nie chodzi jednak o cytaty Paulo Coelho, lecz teksty „mistrzów podrywu” w rodzaju: Muszą strasznie Cię boleć nogi, bo cały wieczór chodziłaś mi po głowie. Nawet żartować należy z wyczuciem!

Obrazki na walentynki: śmieszne pomysły na prezent

Sądzisz, że standardowy obrazem z zakochaną parą, gołąbkami albo dwoma serduszkami raczej nie przypadnie do gustu twojemu kochaniu? A może jest typem „antyromantycznym”, który lubi celebrować miłość, ale na własnych warunkach, bez cukrowej otoczki?

Może zaoferujmy naszej ukochanej lub ukochanemu obrazek, który nawiązuje do jego zainteresowań? W internecie i sklepach z gadżetami nie brakuje propozycji dla fanów popularnych seriali czy filmów. W ten sposób pokażemy drugiej osobie, że słuchamy tego, co do nas mówi i bierzemy sobie do serca. 

A może druga połówka to kociarz albo miłośnik psów? W takim razie na pewno ucieszy się z kartki, na której zobaczy zdjęcie słodkiego szczeniaczka, a nawet własnego pupila

Jak zrobić obrazek na walentynki? Gdzie kupić obrazek na walentynki?

Obrazki na walentynki możemy znaleźć w wielu miejscach. W internecie istnieje mnóstwo stron, które oferują darmowe obrazki. Co jednak zrobić, jeśli żadna z propozycji nie przypadnie nam do gustu?

Jeśli jesteśmy obdarzeni talentem plastycznym, koniecznie wykonajmy obrazek samodzielnie! Możemy wykonać go w formie kolarzu złożonego z naszych wspólnych zdjęć lub wzbogaconych o kilka elementów wyciętych np. z gazet. W ten sposób może powstać całkiem ciekawy obrazek, który z pewnością przyniesie wam obojgu mnóstwo radości i śmiechu.

Dobrym pomysłem będzie również przygotowanie obrazka za pomocą programów graficznych. Często oferują one nie tylko możliwość obróbki zdjęcia, lecz także szeroki wybór clipartów, które wzbogacą nasz obrazek i nadadzą mu walentynkowy charakter. 

Znaleźliście już pomysł na idealny obrazek walentynkowy? Powodzenia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

obrazki na walentynki
fot. pixabay.com jill111

Żadne obrazki na walentynki nie przypadły ci do gustu? Może przerobisz własne zdjęcie tak, by nabrało romantycznego charakteru?