Justyna Steczkowska uświetniła tegoroczny wybór Mistera Supranational 2022. Na scenie zrobiła prawdziwe show w towarzystwie tancerzy. Widzowie nie mogli oderwać od niej wzroku.

Nowy Sącz podczas dzisiejszego wieczoru stał się prawdziwym centrum piękna za sprawą wyborów Mistera Supranational 2022. W Amfiteatrze zebrało się 34 reprezentantów z całego świata, by walczyć o tytuł najprzystojniejszego.

Wieczór pełen emocji nie mógł odbyć się bez występów największych gwiazd. Na scenie pojawiła się m.in.: Justyna Steczkowska, która skradła całą uwagę.

Justyna Steczkowska zrobiła show podczas wyborów Mistera Supranational 2022

Piosenkarka od pewnego czasu nieustannie bierze udział w telewizyjnych wydarzeniach, zachwycając widzów występami. Niedawno tworzyła duet z Dodą podczas Polsat Superhit Festiwal 2022, a następnie świętowała swoje urodziny w trakcie festiwalu Opole 2022.

Dzisiejszego wieczoru Justyna Steczkowska uświetniła wybory Mistera Supranational 2022. W przyległym czarnym kostiumie pojawiła się w otoczeniu pięknych tancerek. Niczym prawdziwa agentka rozpoczęła show, śpiewając utwór „Golden Eye” znany z filmów o agencie 007.

W towarzystwie tancerzy wokalistka zmysłowo poruszała się, hipnotyzując publiczność w Nowym Sączu. Po niezapomnianym występie otrzymała gromkie brawa od zachwyconych widzów.

Justyna Steczkowska ponownie wystąpiła w połowie wyborów, tym razem z własnym utworem. W białej kreacji porwała słuchaczy do wspólnej zabawy.

To dopiero początek emocji, na jakie mogą liczyć dzisiejszego wieczoru widzowie Polsatu i zgromadzeni w Amfiteatrze. Już niedługo dowiemy się kto otrzyma tytuł Mistera Supranational 2022 i dołączy do wczorajszej zwyciężczyni, reprezentantki RPA.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Justyna Steczkowska wije się na plaży w skąpym bikini. Ciężko uwierzyć, że „dziewczyna szamana” ma 50 lat
  2. Co się dzieje z Ewą Wencel? Aktorka zniknęła z telewizji. Wiemy, jak teraz wygląda jej życie
  3. Czym na co dzień zajmuje się Agata Wdowiak? Można się zdziwić, 24-latka ma nietypowe zainteresowania