Codziennie dbamy samodzielnie o swoją cerę na różne sposoby. Warto jednak od czasu do czasu udać się w tym celu do specjalisty. Jeżeli Twoja cera jest problematyczna i znajdują się na niej wypryski i zaskórniki, idealne dla Ciebie będzie oczyszczanie wodorowe. Na czym polega ten zabieg?

Oczyszczanie wodorowe – na czym polega ten zabieg?

Wodorowe oczyszczanie można wykonać w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym na twarzy, plecach, dekolcie i szyi. To urządzenie pozwala na dogłębne wniknięcie w warstwy skóry. 

Ten bezbolesny i całkowicie bezpieczny zabieg pozwala na dogłębne oczyszczenie skóry oraz dogłębne jej odżywienie i dotlenienie. Ostatecznie skóra zostaje odświeżona, odmłodzona i zrewitalizowana.

Wodorowe oczyszczania twarzy dedykowane jest do każdego rodzaju skóry, ze szczególnym uwzględnieniem skóry zanieczyszczonej, z zaskórnikami i rozszerzonymi porami. Takie oczyszczanie twarzy jest idealne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, w każdym wieku. 

Tego typu zaawansowane zabiegi są idealne w następujących sytuacjach:

– skóra szara i zmęczona

– nierówny koloryt skóry

– cera tłusta

– skłonność do powstawania zmian trądzikowych i stanów zapalnych

– pierwsze oznaki starzenia się skóry

– narażenie skóry na zanieczyszczenie środowiska

Wodorowe oczyszczanie twarzy to także doskonały wstęp do bardziej zaawansowanych zabiegów przeciwstarzeniowych.

Wodorowe oczyszczanie skóry – na czym polega ten zabieg?

Jest to wieloetapowy zabieg, który pozwala na kompleksową pielęgnację skóry, począwszy od jej głębokiego oczyszczenia, poprzez neutralizację wolnych rodników i złuszczanie martwego naskórka, aż po dotlenienie i odżywienie skóry oraz efekt rewitalizacji skóry. 

W tym celu konieczne jest wykonanie kilku zaawansowanych technologicznie zabiegów, w tym hydrobrazji, infuzji, ultradźwięków i fal radiowych.

Poprzedni artykułDrzemka – jak wpływa na zdrowie i urodę?
Następny artykułOlej lniany na twarzy i włosy – jak działa i dla kogo jest odpowiedni?
Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.