Od przedszkola do Opola to program, który każdy pamięta. Dzieci wykonywały piosenki różnych wykonawców i miały możliwość spełnienia swoich estradowych marzeń. Jednak trzeba przyznać, że największym wyzwaniem było zaśpiewanie wybranego otworu w obecności swoich idoli, którzy chętnie gościli w programie jako jurorzy. Pamiętacie któryś z odcinków?

Od przedszkola do Opola przez wiele lat gościło na polskich ekranach i wzbudzało wiele pozytywnych emocji. Pamiętacie jakiś odcinek? A może sami mieliście okazję wystąpić w tym programie? Czekamy na wasze opowieści i wspomnienia z tamtego okresu.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Od przedszkola do opola
foto screen Instagram @born_in_the_prl

Gwiazdy polskiej estrady chętnie uczestniczyły w programie dla dzieci.

Poprzedni artykułSmutne informacje o stanie zdrowia Piotra Fronczewskiego. Uwielbiany aktor zmaga się z poważną chorobą, ma jeszcze jeden problem
Następny artykułOgromny błąd podczas matury. Nauczyciele i uczniowie na kwarantannie, w komisji zasiadał zakażony egzaminator
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.