Od przedszkola do Opola to program, który zbierał przed ekranami mnóstwo widzów. Był atrakcyjny dla dzieci, które mogły obserwować zmagania rówieśników na scenie i dla samych dorosłych, ponieważ mali uczestnicy byli słodcy, nieprzewidywalni i potrafili doprowadzić do wielkiego wybuchu śmiechu.  Program nadawano od 1995 do 2007 roku.

Od przedszkola do Opola nie dość, że przełamywało różnice pokoleniowe, to jeszcze wychowywało przyszłe gwiazdy polskiej estrady. Program zgodnie ze swoim tytułem zaprowadził początkujących przedszkolaków to występów w stolicy polskiej piosenki, czyli Opolu. Wśród takich znalazła się na przykład Sylwia Grzeszczak czy Natalia Szroeder! A poza tym kto mógł nie lubić kochanego prowadzącego Michała Juszczakiewicza?

od przedszkola do opola
fot. kadr z programu Od przedszkola do Opola.

Kto oglądał z całą rodziną?

Poprzedni artykułRadosław Majdan już świętuje narodziny syna? Jedno zdjęcie mówi wszystko
Następny artykułJest już decyzja w sprawie kontynuacji „Rancza”. Ostateczny komunikat po śmierci Pawła Królikowskiego
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl