Odchudzanie znowu zdominuje życie Dominiki Gwit? Gwiazda dodała jedno niepozorne zdjęcie, które wywołało poważną dyskusję w komentarzach. Dominiczko, nie rób tego! — apelowała jedna ze zmartwionych fanek. Co dzieje się z aktorką?

Dominika Gwit nigdy nie ukrywała, że odchudzanie miało ogromny wpływ na jej życie. Po tym, jak udało jej się spektakularnie schudnąć, jej najbliżsi zauważyli, że nie jest już tą samą, pełną energii osobą. Efekt jo-jo i kilka chorób sprawiły, że gwiazda wróciła do poprzedniej wagi. Teraz znowu zamierza przejść na restrykcyjną dietę?

Odchudzanie Dominiki Gwit

Na profilu Dominiki Gwit pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda pozuje z pomarańczami. Z opisu możemy się dowiedzieć, że Dominika wzięła udział w akcji zorganizowanej przez Fundację StwardnienieRozsiane.info. Pomarańczowe zdjęcie ma pomóc w stworzeniu pocztówki wysłanej w świat z komunikatem, że choroba nie musi przekreślać marzeń. W projekcie może wziąć udział każdy, wystarczy dodać zdjęcie z pomarańczowym akcentem i użyć hasztagów #MinutadlaSM, #SMicoztego.

odchudzanie
instagram.com/dominikagwit

Jedna z fanek jednak dopatrzyła się na zdjęciu innego znaczenia. Czy owoce to znak, że aktorka przeszła na dietę? Pod komentarzem natychmiast wywiązała się dyskusja, a internautki zauważyły, że to osobista sprawa Dominiki. Sama gwiazda nie odniosła się do wypowiedzi.

Ile schudła Dominika Gwit?

Dominika Gwit schudła 50 kilogramów! Aż tyle udało jej się zrzucić w 2015 roku, jednak nie utrzymała wagi zbyt długi. Po spektakularnej metamorfozie gwiazda znowu przytyła i w końcu przestała walczyć z dodatkowymi kilogramami. Co więcej, Dominika cierpi na kilka chorób, które utrudniają jej schudnięcie. Teraz stawia przede wszystkim na zdrową i dobrze zbilansowaną dietę.

odchudzanie
instagram.com/dominikagwit

Na co choruje Dominika Gwit? Dominika Gwit choruje na zespół metaboliczny, insulinoodporność i ma problemy z tarczycą. Wszystkie choroby są ściśle związane z jej wagą. Aktorka podkreśla, że dobrze czuje się w swoim ciele i co najważniejsze, jest akceptowana przez swojego męża i rodzinę. Gdy ważyła dużo mniej, obsesyjnie myślała o diecie, a jej mama zauważyła, że Dominika przestała cieszyć się życiem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ikea: Zjadła obiad, połamała zęby. Dostanie ogromne odszkodowanie
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Pająk wielkości psa. Ptasznik goliat jest wyjątkowo agresywny
  5. Polska siatkówka zawdzięcza mu wiele. PZPS w żałobie podał tragiczne informacje
  6. Zrobili jej zdjęcie gdy podskoczyła jak sarenka. Robi się gorąco na widok mikroskopijnych majtek gwiazdy, przesadziła?
Poprzedni artykułSuczka owczarka niemieckiego urodziła szczeniaki. Zaraz po tym właściciel związał ją i wyrzucił na ulicę
Następny artykułŻona zainstalowała kamery w całym domu. Nagranie z kuchni wystarczyło, by wyniosła się z domu
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.