Lelum.pl > Nowości > Odnaleziono ciało zaginionego aktora. Makabryczny widok, Jeff Machado miał zaledwie 44 lata
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 29.05.2023 18:59

Odnaleziono ciało zaginionego aktora. Makabryczny widok, Jeff Machado miał zaledwie 44 lata

Jeff Machado
fot. Youtube/@domingoespetacular

Od stycznia bieżącego roku poszukiwano 44-letniego aktora. Miesiąc później uznano go za zaginionego. Teraz napłynęły najgorsze wieści, Jeff Machado nie żyje. O odnalezieniu ciała poinformował prawnik rodziny, a okoliczności jego śmierci budzą prawdziwą grozę.

Oczom poszukujących ukazał się porażający widok. Zabójca ukrył zwłoki w taki sposób, że odnalezienie ich i wydobycie graniczyło z cudem. 

Jeff Machado nie żyje

Jeff Machado w Brazylii cieszył się dużą popularnością. Grał w tamtejszych serialach, a poza aktorstwem trudnił się również jako dziennikarz, felietonista i rzecznik prasowy. Zajmował się również organizowaniem pokazów mody.

- Z żalem dzielę się smutną wiadomością o śmierci aktora Jeffa Machado, którego zwłoki, noszące ślady uduszenia, odnaleziono - napisał w mediach społecznościowych prawnik rodziny aktora.

Gąsowski i Romanowska przesyłają kondolencje. Anna Głogowska poinformowała o nagłej śmierci bliskiej osoby

Jeff Machado prawdopodobnie został uduszony

Wiele więcej informacji o tej sprawie przekazują brazylijskie media lokalne. Ciało Jeffa Machado zostało związane sznurem. Upchnięto je do skrzyni i zakopano, dziurę zalano betonem. W momencie odnalezienia znajdowało się w stanie rozkładu. Prawnik przekazał, że bezpośrednią przyczyną śmierci aktora, było najprawdopodobniej uduszenie.

Informacja ta nie została potwierdzona przez śledczych zajmujących się sprawą zabójstwa. Jeden z brazylijskich portali przekazuje, że okoliczności zabójstwa i tożsamości sprawcy wciąż są ustalane.

Matka Jeffa Machado podjerzewa o zabójstwo jego znajomego

Podejrzanym o zabójstwo jest znajomy Jeffa Machado. Na jego posesji znaleziono ciało zmarłego. Jeden z brazylijskich portali skontaktował się z matką zamordowanego. Przekazała ona ciekawe informacje.

Zdaniem kobiety znajomy obiecywał jej synowi szybką karięrę, a w zamian chciał korzyści finansowe. Dla osób interesujących się kryminologią ta sprawa na pewno jest ciekawa, bo nie na co dzień ma się do czynienia z tak makabrycznymi okolicznościami zbrodni.

Źródło: pomponik.pl

Tagi: śmierć