Prawda jest taka, że ​​rozmowy o modzie rzadko obracają się wokół bielizny, nic więc dziwnego, że nadal robimy to modowe faux pas, sięgając po nieodpowiednie wybory. Odpowiedni rodzaj biustonosza lub rajstop zakładanych pod sukienkę lub strój może idealnie podkreślić Twoją figurę, ukryć mankamenty figury i podkreślić to, co masz najlepsze. Może jednak być dla Ciebie także ogromnym obciążeniem. Odpowiednio dopasowana bielizna – jak ją dobrać?

Zainwestuj w bezszwowe majtki

Dowiedz się, jakie style staników i rodzaje bielizny są dostępne na rynku oraz co różne kształty i kroje mogą zrobić dla Ciebie i Twojej garderoby.

Jeśli chodzi o majtki – pamiętaj, stringi pasują do wszystkiego, od legginsów po sukienki i obcisłe dżinsy. Jeśli nie przepadasz za nimi, bezszwowe modele są ich doskonałą alternatywą, ponieważ mogą one natychmiast wyeliminować odgniecenia, które występuje w przypadku zwykłych majtek.

Znajdź biustonosz, który Cię trzyma i tworzy gładki, jednolity wygląd

Ustalenie, który biustonosz wygląda najlepiej w konkretnym stroju, będzie prawdopodobnie wymagało nieco więcej prób i błędów, niż majtki. Dzieje się tak, ponieważ oprócz komfortu i wyglądu, musisz również wziąć pod uwagę odpowiednie wsparcie biustu. Jeśli jednak ostatecznie oznacza to bardziej dopracowany wygląd, zdecydowanie warto tego dokonać.

W przypadku obszerniejszych bluzek, takich jak T-shirty, drapowane bluzki i swetry, idealnym wyborem są tradycyjne staniki. Tradycyjne biustonosze zapewniają optymalne wsparcie, podczas gdy grubsze fiszbiny są ukryte przez luźniejszym krojem/ tkaniną.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

To odwróci uwagę od niepotrzebnych linii, które zwykle tworzą standardowe biustonosze, jednocześnie poprawiając ogólny wygląd i podkreślając subtelne niuanse ciała.

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.