„Kuchenne Rewolucje” to słynny program stacji TVN. Prowadzi go Magda Gessler, która odpowiada za wszystkie zmiany, które zachodzą w odwiedzanych przez nią restauracjach – od menu po wystrój miejsc. Bloger kulinarny „Maciej je” odwiedził jedno z miejsc i mocno skrytykował jej wybory!

Bloger odwiedził restaurację „Karczma Gę Gę Gę”, która znajduje się w Połajewie, w województwie wielkopolskim. Miejsce, dawniej znane jako pizzeria Silvano, przeszło znaczne zmiany dzięki znanej restauratorce. Co więc nie spodobało się blogerowi?

„Kuchenne Rewolucje”: bloger kulinarny krytykuje Magdę Gessler

Bloger „Maciej je” odwiedził restaurację w Połajewie, która po zmianach Magdy Gessler serwuje polską kuchnię, w której dominuje gęsina. Zmieniła się też nazwa, szyld i sam wystrój lokalu.

Youtuber wybrał się do restauracji dwa tygodnie po emisji odcinka o „Karczmie Gę Gę Gę” w telewizji. Próbował wielu dań, między innymi rosołu z gęsiny, pieczonej gęsi z pyzami, burgera z gęsi oraz rogala marcińskiego. Jedzenie było bardzo smaczne. Co więc nie przypadło mu do gustu?

Okazuje się, że „Maciej je” bardzo krytycznie skomentował wystrój miejsca, który zaprojektowała sama Magda Gessler. Odniósł się też do jej pozostałych wyborów, dotyczących nie tylko restauracji z Połajewa:

Nie spodobał nam się wystój wnętrza. Pomysły Magdy Gessler na aranżację są już staroświeckie i wyświechtane. Totalnie nie w trendach. Nie są uniwersalne, więc po prostu się starzeją. Niestety to widać – stwierdził bloger.

Według niego aranżacje wnętrz projektowane przez Gessler, są archaiczne i daleko w tyle za trendami. Co na to słynna restauratorka, która przywiązuje ogromną wagę do swoich projektów? Czy będzie wściekła, kiedy to usłyszy?

Odcinek o „Karczmie Gę Gę Gę” możecie obejrzeć tutaj:

Źródło: o2.pl, Youtube – Maciej je

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Właśnie się dowiedzieliśmy, muzyk odszedł na zawsze. Miał 49 lat
  2. Policja w nocy opublikowała nagranie z granicy. Wystarczyło 29 sekund
  3. Nie mieści się w głowie, co zrobiło TVP tuż po informacji o zatrzymaniu Tuska