Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Odwiedzili Agnieszkę i Wojtka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Nieoczekiwany widok po przekroczeniu progu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.03.2022 13:42

Odwiedzili Agnieszkę i Wojtka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Nieoczekiwany widok po przekroczeniu progu

ślub od pierwszego wejrzenia
fot. screen z youtube.com @zakuchtani

Ekipa „Dzień dobry TVN” odwiedziła mieszkanie bohaterów programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. W domu uczestników pojawiło się wiele zmian m.in.: dodatkowy członek rodziny.

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik byli uczestnikami czwartej edycji zaskakującego show Ślub od pierwszego wejrzenia. Bohaterowie programu poznają swoich małżonków dopiero w czasie uroczystości zaślubin. Po miesiącu wspólnego życia para decyduje czy zostaje dalej w trwałym związku.

Bohaterowie czwartego sezonu Ślubu od pierwszego wejrzenia od początku stanowili zgrany duet. Para po zakończeniu programu pozostała małżeństwem i niedawno zaprosiła ekipę Dzień dobry TVN do swojego nowego domu. W życiu zakochanych pojawiło się wiele zmian.

Bohaterowie „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazali wnętrze nowego mieszkania oraz córeczkę

Ekipa Dzień dobry TVN zawitała w mieszkaniu uczestników popularnego programu stacji. W życiu małżeństwa pojawiło się wiele zmian. Para wprowadziła się do większego mieszkania z przestronnym salonem i kuchnią.

Największe zaskoczenie czekało na ekipę programu śniadaniowego w sypialni małżeństwa. Wojciech ze Ślubu od pierwszego wejrzenia przedstawił dziennikarzom niedawno urodzoną córeczkę, Tosię.

Ojciec dziecka pieszczotliwie nazywa swoją pociechę kruszynką, a także niestandardowo zombiaczkiem. Drugie przezwisko przyległo do dziewczynki z powodu pierwszych odgłosów, które zaczęła wydawać.

Ja nie dawałam za wygraną, ja wiedziałam, że w końcu nam się udała — wyznała szczęśliwa mama niemowlaka.

Bohaterowie Ślubu od pierwszego wejrzenia zmienili lokum na większy metraż, by w pełni swobody zająć się rozwojem swojego dziecka. Świeżo upieczonym rodzicom oraz maleństwu życzymy dużo zdrowia i samych szczęśliwych momentów.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Prywatna korespondencja Muchy trafiła do sieci. Niemożliwe okropne wiadomości. „Zachowujesz się jak Putin”
  2. Wszystko nagle się zatrzymało. Sceny, jakich jeszcze nie było w „Pytaniu na śniadanie”
  3. Sama ukręciła na siebie bicz? Wielka afera po oświadczeniu Maryli Rodowicz. „Brak taktu i kultury”