Ofiara koronawirusa w rodzinie królewskiej. Świat obiegły druzgocące informacje o śmierci księżniczki Marii Teresy z dynastii Bourbon-Parma. 
 
Pandemia koronawirusa zbiera swoje śmiertelne żniwo na całym świecie. Informacje dotyczące zakażonych obywateli, polityków i głów państw budzą niepokój. Dziś świat obiegła smutna wieść o śmierci księżniczki Marii Teresy z dynastii Bourbon-Parma. To pierwsza ofiara koronawirusa w rodzinie królewskiej. 
 
 
Pierwsza ofiara koronawirusa w rodzinie królewskiej
 
27 marca zmarła księżniczka Maria Teresa z dynastii Bourbon-Parma. Członkini rodziny królewskiej była zakażona wirusem SARS-CoV-2. Kobieta zmarła w wieku 86 lat w Paryżu. To pierwsza ofiara koronawirusa w rodzinie królewskiej. Informacje o jej śmierci podał serwis Epic News.
 
 
Nie była to jednak pierwsza osoba zakażona koronawirusem w rodzinie królewskiej. Infekcja została potwierdzona również u księcia Alberta z Monako oraz u księcia Walii, który obecnie izoluje się w swoim mieszkaniu w Szkocji wraz z małżonką. Czy to możliwe, by członkowie rodziny królewskiej zarazili się podczas wspólnego posiedzenia? 
  1. Nagły wzrost zachorowań w Polsce, kolejne śmierci. Minister zdrowia: „To nie jest początek końca, to nawet nie jest koniec początku.”
  2. Niepokojące informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. Z każdą godziną sytuacja się pogarsza
  3. Syn Doroty Szelągowskiej pokazał siostrę. Mała Wanda rośnie jak na drożdżch

Nie żyje księżniczka Maria Teresa

Księżniczka Maria Teresa z dynastii Bourbon-Parma urodziła się w 1933 roku. Córka Madeleine de Bourbon-Busset oraz Ksawerego Parmeńskiego, pretendenta do tronu Hiszpanii, nigdy nie wyszła za mąż, ani nie została matką. 27 marca do opinii publicznej podano informacje o jej śmierci w wyniku choroby COVID-19. 

Książę Albert dementuje pomówienia, jakoby do zakażeń w rodzinie królewskiej mogło dojść podczas zgromadzenia, które miało miejsce 10 marca. Jak twierdzi, zasiadający przy okrągłym stole nie podali sobie rąk, więc niemożliwe jest, by mógł zarazić księcia Karola. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zmarła księżniczka Maria Teresa z dynastii Bourbon-Parma. To pierwsza śmiertelna ofiara koronawirusa w rodzinie królewskiej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Przerażające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  3. 9-letnia dziewczynka w samej piżamie błąkała się po ulicy. Wyszła z domu, bo rodzice byli pod wpływem
  4. W trakcie kwarantanny zabrała dzieci na spacer. Szybko pożałowała, wylądowała w szpitalu i wcale nie przez koronawirusa
  5. Szczeniaki gonią małego chłopca. Nagle dziecko się potyka, wszystko się nagrało
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty
Poprzedni artykułJamnik zwichnął ogon od machania nim podczas kwarantanny. Tak cieszył się, że jego pani nie wychodzi
Następny artykułUrbański nie wytrzymał i zażartował z uczestnika na oczach milionów widzów. Nie znał odpowiedzi na banalne pytanie
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.