Ofiary koronawirusa w Polsce: nie żyją trzy osoby, przybywa również zarażonych. Smutne informacje, do opinii publicznej, podało Ministerstwo Zdrowia. Pandemia nie przestaje się rozprzestrzeniać. 

Na całym świecie odnotowuje się kolejne przypadki zachorowań na COVID-19. Choć w wielu krajach wzrasta liczba osób, którym udało się zawalczyć chorobę, koronawirus zbiera swoje żniwa. Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane, dotyczące zakażeń w Polsce, niestety są już trzy śmiertelne ofiary koronawirusa. 

Koronawirus w Polsce: liczba zakażonych

Mamy 10 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Potwierdzone przypadki dotyczą 3 osób z woj. mazowieckiego (Warszawa), 1 z woj. podkarpackiego (Rzeszów), 2 z woj. dolnośląskiego (Wrocław), 2 z woj. łódzkiego (Łódź) i 2 z woj. lubelskiego (Lublin). – poinformowało na Twitterze Ministerstwo Zdrowia

Według najnowszych danych liczba zakażonych koronawirusem w Polsce wynosi 103 osoby. Główny Inspektor Sanitarny poinformował, że wyzdrowiało 13 osób. Choć jest to wiadomość, która wielu daje nadzieje, zarażonych osób przybywa z dnia na dzień. Są już trzy ofiary koronawirusa. W dniu dzisiejszym zmarła kolejna osoba.

  1. Gwiazda ”M jak miłość” utknęła za granicą. Jest zrozpaczona: ”Błagam, niech się ktoś odezwie”
  2. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  3. Julia Wieniawa nie wytrzymała emocji. Decyzja Polsatu ws. koronawirusa wywołała morze łez

Ofiary koronawirusa w Polsce

Ofiary koronawirusa w Polsce to kobieta oraz dwóch mężczyzn. Pierwszą ofiarą koronawirusa była 57-letnia kobieta z Wielkopolski, która zmarła w czwartek 12 marca. Dzień później, w piątek, kraj obiegła informacja o śmierci kolejnej osoby zarażonej COVID-19. Pacjentem był 73-letni mężczyzna  z Wrocławia, który został przyjęty do szpitala w ubiegły piątek. Jego stan od początku określany był jako ciężki. Wiadomo, że zachorował po kontakcie z bliską osobą, u której również potwierdzono koronawirusa.

Dziś, w sobotę 14 marca, tuż przed godziną 20, Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci trzeciej osoby zakażonym wirusem. Ofiara to 66-letni mężczyzna, który przebywał w szpitalu w Lublinie. Stan pacjenta był poważny, zmarły miał również choroby współistniejące. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 10 nowych przypadkach zakażeń koronawirusem. Łączna ilość zakażonych to 103 osoby. 

Na chwilę obecną, w Polsce są trzy śmiertelne ofiary koronawirusa. 57-letnia kobieta z Wielkopolski, 73-letni mężczyzna z Wrocławia, oraz 66-letni mężczyzna z Lublina. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Polacy uwięzieni za granicą, bójki o bilety do Polski. Dramatyczna sytuacja na lotniskach
  3. Arcybiskup wygłosił specjalne orędzie. Co z niedzielnymi mszami?
  4. Gwałtownemu wzrostowi cen w sklepach winni sami Polacy? ”Nawet na cenę nie patrzą”
  5. Polska gwiazda sportu z podejrzeniem koronawirusa. Pokazała zdjęcia z drogi do szpitala
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce
Poprzedni artykułArcybiskup wygłosił specjalne orędzie. Co z niedzielnymi mszami?
Następny artykułJakie filmy obejrzeć w najbliższych dniach? 10 kultowych produkcji, których wstyd nie znać
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.