Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ogłoszono wyniki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Widzowie oburzeni
Kamil Olek
Kamil Olek 12.11.2021 23:10

Ogłoszono wyniki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Widzowie oburzeni

wyniki Twoja Twarz brzmi znajomo
fot. Twoja twarz brzmi znajomo / Facebook

Polsat ogłosił właśnie wyniki „Twoja twarz brzmi znajomo” – jednego z najchętniej oglądanych programów stacji. W finałowym odcinku zmierzyła się czwórka zawodników – Adam Zdrójkowski, Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski oraz Kasia Łaska. Zwycięzcą został jednak były prowadzący program „Jaka to melodia?”.

Skandaliczne wyniki „Twoja twarz brzmi znajomo”

15. edycję show wygrał Robert Janowski, który w finale wcielił się w Erica Clapotona i wykonał utwór „Layla”. Wcześniej triumfował też jako Halina Kunicka w walcu z filmu „Noce i dnie”.

Z opinią w kwestii zwycięstwa nie zgadza się jednak większość internautów, która na faworyta upatrzyła sobie najmłodszego uczestnika – Adama Zdrójkowskiego, który brawurowo zaśpiewał „Enjoy the Silence” grupy Depeche Mode.

Finałowy rezultat wywołał skandal.

Jaja! Śmiech na sali! Powinien być pierwszy. A Baśka? Nie mogła wygrać żadnego odcinka a teraz, że przepraszam, co? No żarty – napisała jedna z internautek.

– Potrafił genialnie odwzorować głosy, umiał zagrać rolę, w którą się wcielał, jest to dla mnie nie do pojęcia, że tego nie wygrał – dodała kolejna.

Zdrójkowski zajął 3. miejsce. Na 2. uplasowała się z kolei Barbara Kurdej-Szatan (wykonująca najnowszą piosenkę Adele – Easy On Me”), na 4. zaś Kasia Łaska (która w finale zdecydowała się wystąpić jako Sia w piosence „Titanium).

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Straż Graniczna opublikowała nagranie. Pokazali, do czego doszło w nocy
  2. Richardson i Wojterkowski pokazali dzidziusia. „Przedstawiamy państwu Oliviera”
  3. Rzecznik Ministerstwa Zdrowia na antenie TVN poinformował o liczbie zakażeń w kraju