Jedna z uczestniczek programu „Nasz nowy dom” przeżywa dramat. Dom, który zbudowała dla niej ekipa programu, całkowicie spłonął. Sama bohaterka cudem uszła z życiem z pożaru. Sprawę wyjaśniają teraz śledczy.

Bogusława Garwolińska straciła swój nowy, wyremontowany dom. Polsat News poinformował właśnie o tej tragedii. Śledczy pracują nad wyjaśnieniem przyczyny pożaru.

„Nasz nowy dom”: pożar budynku wyremontowanego przez ekipę Katarzyny Dowbor

Jak poinformował Polsatnews, życie samej pani Bogusławy Garwolińskiej było zagrożone. Cudem uratowała się z pożaru. Kobieta samotnie wychowuje córkę Wiktorię, dlatego remont jej domu przez ekipę Katarzyny Dowbor był prawdziwym darem od losu.

Pożar miał miejsce miesiąc temu. W reportażu Polsatu poinformowano o okolicznościach zdarzenia:

Pani Bogusława obudziła się w środku nocy, uratował ją pies, który zaczął szczekać. To stary drewniany dom, jak wiele w tej okolicy – opowiada Magdalena Gębicka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Niestety, po pożarze dom nadaje się jedynie do rozbiórki. Rodzina pani Bogusławy zaangażowała się w walkę o odbudowanie go. Przyczyny zdarzenia wciąż nie są znane, ale nad ustaleniem ich pracują specjalnie powołani biegli z zakresu pożarnictwa.

Odcinek poświęcony pani Bogusławie, jej córce Wiktorii i babci Wiesławie pochodzi z 14. serii programu „Nasz nowy dom”. Ich historii poświęcono 13 odcinek. Historia samotnych, skrzywdzonych przez życie kobiet była bardzo poruszająca.

Źródło: polsatnews.pl, radiozet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland”