Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ogromna wpadka Małgorzaty Tomaszewskiej. Boli od samego patrzenia
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 11.05.2022 13:06

Ogromna wpadka Małgorzaty Tomaszewskiej. Boli od samego patrzenia

Małgorzata Tomaszewska
instagram.com/malgorzata_tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska popełniła ogromny błąd i boleśnie odczuła jego skutki. O wpadce opowiedziała w relacji na Instagramie. Aż przykro patrzeć na gwiazdę „Pytania na śniadanie”.

Małgorzata Tomaszewska jakiś czas temu opuściła Polskę i udała się na urlop. Wskazówki zostawiane na zdjęciach i relacjach podpowiedziały nam, że prowadząca „Pytania na śniadanie” powróciła do Dubaju.

Prezenterce towarzyszy najważniejsza osoba w jej życiu — 5-letni syn Enzo. Od kilku dni na Instagramie pojawiają się budzące zachwyt i zazdrość zdjęcia, a gwiazda postanowiła zrobić pożytek z wyjazdu i zrobić coś dla swoich fanów. Niestety, nie wyszło dokładnie tak, jak sobie tego życzyła.

Małgorzata Tomaszewska zaliczyła wpadkę. Boleśnie przekonała się o błędzie

Małgorzata Tomaszewska jeszcze przed wyjazdem skonstruowała miniporadnik i w relacji pokazała fanom swoją niezawodną metodę pakowania się na wyjazd. Także będąc już na miejscu nie pozostawiła obserwujących bez porcji pożytecznych informacji.

W jednym z ostatnich stories gwiazda podzieliła się z obserwującymi pożyteczną wiedzą na temat tego, co zwiedzać w Dubaju. Enzo także poczuł, że jest to chwila aby zabłysnąć i bez skrępowania zdetronizował matkę w roli narratora, prezentując i ze szczegółami opisując zbudowaną przez siebie motorówkę z klocków.

Wygląda na to, że Małgorzata Tomaszewska po prostu nie ma ostatnio szczęścia, jeśli chodzi o poradniki na Instastory. Teraz znów zamieściła relację i z rezygnacją przyznała się do błędu. Okazało się, że gospodyni „Pytania na śniadanie” planowała nagrać dla fanów film, w którym opowiada o bezpiecznych metodach opalania się. Tymczasem na kolejnym filmie sama pojawiła się… spalona do czerwoności.

Słuchajcie, jakiś czas temu chciałam wam nagrać story o bezpiecznym opalaniu — jak ja to robię, jakie mam zasady – to powiedziawszy, odsłoniła ramiączko od topu, ukazując biały ślad, mocno kontrastujący ze spieczonym dekoltem i ramieniem – nie jestem najlepszym nauczycielem. Dobrze, że tego story nie nagrałam – podsumowała.

Gwiazda nie mogła już zrobić nic innego, jak tylko zaśmiać się z własnej wpadki.

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami
  2. Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie
  3. Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub