Roksana Węgiel jednym wpisem wywołała prawdziwą burzę komentarzy. Fani nie mogli się powstrzymać, i choć pod zdjęciami posypały się prawdziwe peany na jej cześć, nie zabrakło także gorzkich słów. Młodziutka gwiazda pokazała za dużo? Nie wszystkim podoba się kierunek, który obrała. 

Aż trudno uwierzyć, że Roksana Węgiel, która przecież dopiero co zachwyciła publiczność w 1. edycji „The Voice Kids” za kilka miesięcy skończy 18 lat. Już w tym momencie swoją popularnością prześciga wielu starszych kolegów i koleżanki z branży. Na Instagramie obserwuje ją ponad milion osób, a pod każdym ze zdjęć sypią się komentarze.

Jeszcze niedawno rozczulała nas uroczą buzią i uśmiechem. Teraz ma własny, dojrzały styl — zbyt dojrzały, zdaniem wielu fanów. Nic dziwnego, że pod ostatnim ze zdjęć, obok gorącego potoku komplementów, pojawiły się także słowa goryczy i oburzenia.

Roksana Węgiel jednym wpisem sprawiła, że na Instagramie zawrzało

To, co działo się na ostatnim koncercie „Roxie” w Gwarkach przerastało najśmielsze wyobrażenia, choć fani gwiazdy przyzwyczaili się już, że pod sceną zawsze jest tłum, a do barierek trudno się dopchać. W powietrzu kołysały się transparenty z otwartymi wyznaniami miłości i uwielbienia.

Roksana Węgiel zachwyciła nie tylko głosem, ale także stylizacją — pojawiła się w soczyście zielonym, połyskującym, opiętym komplecie, a pod rozpiętą marynarką miała tylko krótki, czarny top. Na ten widok wielbiciele oszaleli, a kiedy na Instagramie wokalistki pojawiły się zdjęcia w tej samej stylizacji, wybuchła prawdziwa bomba.

– Z dnia na dzień coraz piękniejsza.

– Prawdziwa kobieta, wyglądasz kapitalnie.

– To jest niesamowite, że tak dojrzale już wyglądasz – komplementowano.

Zleciał się prawdziwy fanklub gwiazdy, niektórzy dodawali po kilkanaście komentarzy, byleby tylko idolka zauważyła ich starania. Pytano także, jak się czuje, jednak przede wszystkim internauci nie mogli wyjść z podziwu nad urodą i odważną, mocną stylizacją.

Roksana Węgiel pokazała za dużo? Słowa oburzenia pod zdjęciem gwiazdy

Nie wszystkim podoba się jednak kierunek, który obiera niespełna 18-letnia gwiazda. Pod wpisem pojawiły się także przepełnione niepokojem, lub wręcz oburzeniem komentarze. Już wcześniejsze zdjęcia, na których Roksana Węgiel pozowała w ażurowym topie, podkreślającym linię dekoltu, wywołały kilka nieprzyjemnych reakcji.

Część fanów nie pochwala takiego eksponowania ciała. Zwłaszcza przez wzgląd na najmłodszych, dla których wokalistka jest wzorem i autorytetem.

– Trzeba mieć nieźle nawalone w bani żeby dodawać takie zdjęcia wiedząc jakich młodych ma się fanów. Szkoda słów. Rozbieraj się dalej a daleko te dzieci zajdą. Przykre, że nikt na to nie patrzy – zauważyła jedna z osób.

Jednak wpływ na młodych widzów to nie wszystko. W dobie, kiedy wiele młodych dziewczyn koncentruje się na tym, by maksymalne zainteresowanie przyciągnąć jedynie swoim wyglądem, część fanów nie chciałaby, aby tą drogą podążyła także utalentowana nastolatka.

 Twój Instagram ostatnio coraz bardziej zaczyna wyglądać jak Instagram typowej nastolatki w dzisiejszych czasach – czytamy.

Waszym zdaniem Roksana Węgiel pokazała za dużo?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Roksana Węgiel
fot. instagram.com/roxie_wegiel
Roksana Węgiel
fot. instagram.com/roxie_wegiel
Roksana Węgiel
fot. instagram.com/roxie_wegiel
Roksana Węgiel
fot. instagram.com/roxie_wegiel

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Romantyczna Roksana Węgiel zapozowała z chłopakiem. 17-latka dołączyła do zdjęcia zaskakujący opis
  2. Jolanta Kwaśniewska wspomina spotkanie z Elżbietą II. Dostała od niej niezwykły prezent
  3. Aktorka odeszła dwa tygodnie po ukochanym mężu. Nigdy nie dowiedziała się o jego śmierci

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl