Andrzej i Gienek z Plutycz to prawdopodobnie najbardziej charakterystyczni uczestnicy programu „Rolnicy. Podlasie”. Panowie szybko zorientowali się, że są niezwykle popularni, dlatego swoją działalność kontynuują w serwisie YouTube, gdzie publikują filmy z codziennych prac w gospodarstwie.

Ostatni z materiałów jest jednak dosyć wyjątkowy, bo pokazuje, że w domu Andrzeja szykują się ogromne zmiany. Mężczyzna czekał na to naprawdę długo.

Andrzej i Gienek z Plutycz będą mieli nową łazienkę

Już na samym początku wspomnianego wideo przyjaciel Andrzeja oświadcza, że dosłownie „dzieje się rewolucja”, bo nadeszła długo wyczekiwana chwila. W rodzinnym domu mężczyzny jest bowiem budowana łazienka z prawdziwego zdarzenia. Widać, że prace nad nią są kompleksowe, bo robotnicy wjeżdżają do domu z taczkami.

Dalsza część filmiku to już wybór odpowiednich płytek. Co prawda Andrzej i Gienek z Plutycz nie wyglądają na panów, którym odcień kafelek w łazience robiłby zbyt dużą różnicę, ale jeśli inwestycja już jest poczynana, to warto się do niej przyłożyć. Właśnie dlatego przy wyborze pomagał glazurniczy ekspert.

Na wideo pokazano także wyjątkowy prezent, który mężczyźni dostali od swoich oddanych widzów. To elegancko wyżłobione w jasnym drewnie tablice z ich adresem oraz imionami. Zostały one przykręcone na ścianie domu, by przejeżdżający wiedzieli dokładnie, gdzie mieszkają lokalne gwiazdy telewizji.

Andrzej i Gienek z Plutycz inwestują w gospodarstwo

Nowa łazienka to niejedyna inwestycja, którą ostatnio poczynili Andrzej i Gienek z Plutycz. Wręcz przeciwnie, jest ich cała masa, dlatego można przypuszczać, że panom się powodzi, niezależnie od tego czy zarabiają na gospodarstwie, czy swojej popularności.

Na przestrzeni ostatnich tygodni Andrzej montował i konserwował elektrycznego pastucha, który odgradzał jego pastwiska od innych pól. Na pozostałych nagraniach pokazywał, jak kupował przetrząsacz do zboża oraz ogromną podkaszarkę. Takie sprzęty potrafią kosztować po kilkanaście tysięcy złotych. Widać więc, że u poczciwych rolników wszystko pięknie się rozwija.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Gienek z „Rolnicy. Podlasie” zdradził, ile dostaje emerytury. Wszystko za 42 lata pracy
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl