Ojciec, który zgotował swojemu zaledwie 2-miesięcznemu synkowi prawdziwe piekło, po raz kolejny stanął przed sądem. Daniel G. już w 2018 roku usłyszał zarzuty znęcania się nad dzieckiem ze szczególnym okrucieństwem. Jak dowiadujemy się z TVN24.pl, w poniedziałek na ławie oskarżonych zasiadła również matka chłopca. Prokurator nie mogła powstrzymać łez.
 
W poniedziałek w Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga zapadło rozstrzygnięcie w sprawie Daniela G. i Dagmary N., którzy mieli znęcać się nad swoim kilkumiesięcznym dzieckiem. Ojciec, który już dwa lata temu usłyszał pierwsze zarzuty, ponownie musiał zmierzyć się z przeszłością i zapłacić za swoje czyny. 
 
 
Ojciec zgotował dziecku piekło
 
Kiedy dwa lata temu, we wrześniu 2018 roku, w domu Daniela G. i Dagmary N. zjawili się pracownicy Ośrodka Opieki Społecznej, nikt nie podejrzewał, że odkryją tak porażające rzeczy. Podczas rutynowej kontroli na ciele zaledwie 2-miesięcznego chłopczyka dostrzeżono ślady pobicia. Wtedy właśnie mały Kamil trafił do szpitala, a jego 31-letni ojciec na policję. Po badaniach w szpitalu okazało się, że niemowlę ma połamane żebra, kość łonową, kości czaszki i wiele siniaków na całym ciele. 
 
 
Po dwóch latach od sprawy nikt nie miał wątpliwości, że ojciec dobrze wiedział, co robi:
– Dorosły człowiek, który uderzał głową dziecka, albo bił ją, musiał się godzić z tym, że dziecko nie przeżyje – mówiła prokurator podczas mowy końcowej.
 
– To był horror. Pani w sekretariacie prokuratury płakała, rejestrując sprawę tego dziecka, widząc jego obrażenia na zdjęciach – dodała. Mimo to, sąd nie podzielił stanowiska prokuratury, że było to usiłowanie zabójstwa z zamiarem ewentualnym.
Ojciec skazany za pobicie dziecka
 
Jak podaje TVN 24, ojciec Kamilka został skazany przez Sąd Okręgowy w Warszawie na 15 lat więzienia, a także pozbawiony praw publicznych na okres pięciu lat oraz otrzymał nakaz zapłacenia 30 tysięcy złotych zadośćuczynienia na rzecz pokrzywdzonego syna.
 
Matka małego dziecka, Dagmara N., usłyszała karę roku pozbawienia wolności, której wykonanie sąd warunkowo zawiesił na pięć lat. Kobieta otrzymała także dozór kuratora, oraz została zobowiązana przez sąd do podjęcia pracy zarobkowej lub nauki.
 
Zdaniem pełnomocniczki Dagmary N., kobieta była uzależniona od partnera, dlatego też nie powstrzymała go przed skrzywdzeniem dziecka. Natomiast pełnomocniczka Daniela G. utrzymuje, że – oskarżenie opiera się na poszlakach
 
ZOBACZ ZDJĘCIE:
ojciec
Fot. Fakt.pl, Ojciec zgotował synkowi piekło. Pani z prokuratury płakała, widząc obrażenia maluszka, 01.07.20

Ojciec zgotował własnemu dziecku piekło.

ZOBACZ TEŻ:
 
Poprzedni artykułDagmara Kaźmierska u boku przystojnego aktora. Wszyscy go znamy, ładnie razem wyglądają?
Następny artykułKoronawirus na weselu w Nowym Sączu. 40 osób zarażonych, wśród gości polityk PiS
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.