Ojciec może z siebie naprawdę dumny. Mężczyzna z zespołem Downa wychował wspaniałego syna, który zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym osiąga same sukcesy. Pomimo tego, że wszyscy dookoła z niego drwili, robił wszystko, by zapewnić swojej rodzinie normalny byt i dostatnie życie.

Inność w społeczeństwie od zawsze spotyka się ze spojrzeniami i szyderczymi komentarzami ze strony społeczeństwa. Ludzie nie zważają na to, jaka jest historia takiego człowieka i co tak naprawdę wydarzyło się w jego życiu. To właśnie dlatego nikt nie wierzył, że mężczyzna z zespołem Downa kiedykolwiek założy rodzinę, czy doczeka się potomstwa. Teraz każdy, kto w niego zwątpił, powinien wstydzić się swojego stereotypowego myślenia.

Ojciec z zespołem Downa wychowywał syna

Jas Issa to ojciec, o którym od jakiegoś czasu w sieci zrobiło się naprawdę głośno. Wszystko za sprawą filmiku, który opublikował jego syn Sada, młody Syryjczyk, który z zawodu jest lekarzem.

Chłopak poprzez nagranie pragnął podzielić się ze światem dumą z własnego ojca, który urodził się z zespołem Downa. Okazuje się, że jego życie zupełnie nie wygląda tak, jak wydaje się większości społeczeństwa. Syryjczyk szczerze przyznaje, że nie mógł wymarzyć sobie lepszego taty. Pomimo ograniczeń związanych ze swoim stanem zdrowia dokładał wszelkich starań, aby, zapewnić swojej rodzinie dostanie życie. Sada zawsze mógł liczyć na jego wsparcie i pomocną dłoń.

Ojciec
facebook.com @Sader Issa

Ojciec z zespołem Downa wychował wspaniałego syna.

-Szczególną radość sprawia mi, kiedy mój ojciec przedstawia mnie komuś nowo poznanemu, mówiąc, że jestem lekarzem. W jego oczach widać wtedy dumę i radość- mówi w nagraniu młody mężczyzna.

Dodaje jeszcze, że dziecko wychowane przez rodzica z Downem może liczyć na ogrom miłości i czułości. Taki człowiek wyrasta na osobę zrównoważoną emocjonalnie i psychicznie.

Jego życie jest zupełnie normalne

Dumny lekarz w nagraniu utwierdza w przekonaniu, że Jas jest nie tylko wspaniałym ojcem, ale również mężem. Pomimo tego, że małżonkowie niekiedy miewają inne poglądy i spojrzenie na świat, obdarzają się ogromnym uczuciem i wzajemnym zaufaniem.

To jednak nie wszystko. Ojciec od 25 lat pracuje w młynie pszenicznym. Słowa płynące z ust mężczyzny udowadniają, że osoba z zespołem Downa może prowadzić normalne życie, założyć rodzinę i być najzwyczajniej w świecie szczęśliwym.

-Jego relacje społeczne są proste i czyste, ponieważ kocha wszystkich ludzi, a oni odwzajemniają tę miłość- dodaje.

ZOBACZ ZDJĘCIE PORUSZAJĄCE NAGRANIE

Ojciec
facebook.com @Sader Issa

Mężczyzna jest dla swojego syna bohaterem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Iberion – grupa mediowa przyszłości. Jakie wyznaje wartości?
  2. Antyfake – portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Biznes Info – portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  4. Antyfake – walczymy z fake newsami i dezinformacją

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.