Ojciec córki Kasi Kowalskiej odszedł od swojej rodziny. Ola, na łamach mediów, postanowiła wyjawić, jak w rzeczywistości wyglądała jej relacja z ojcem. Prawda o byłym partnerze uwielbianej piosenkarki jest bardzo smutna.
 
Od rozstania Kasi Kowalskiej z greckim piosenkarzem, Kostkiem Joriadisem minęło wiele lat, jednak w tym przypadku czas nie goi ran. Córka gwiazdy polskiej estrady nigdy nie przebaczyła swojemu tacie. Dlaczego nie utrzymuje z nim kontaktów? Okazuje się, że ojciec nie wykorzystał szansy, jaką dała mu Ola Kowalska. 
 
 
 
Córka Kasi Kowalskiej
 
Córka Kasi Kowalskiej pojawiła się na świecie 23 lata temu. Polska piosenkarka znana z takich przebojów jak Tak mi ciebie brak czy A to, co mam, była wówczas związana z muzykiem greckiego pochodzenia, Kostkiem Jordanisem. Choć związek tej dwójki nie przetrwał próby czasu, zaowocował nowym życiem. Mężczyzna jednak nigdy nie był obecny w wychowaniu Oli. 
 
 
 
Ojciec Oli odszedł gdy ta miała niespełna półtora roku. Kostek Jordanis na 4 lata wyjechał do rodzinnej Grecji, i choć jak podkreślił kilka lat temu w rozmowie z Faktem, po powrocie do Polski chciał odnowić kontakt z córką, ta ma zupełnie inną wersję wydarzeń. Ola Kowalska wyjawiła smutną prawdę o swoim tacie. Według dziewczyny nie był to najlepszy ojciec. 
  1. Szkoła TVP” ruszyła. Nauczycielki nie potrafiły odpowiedzieć na proste pytania, internet bezlitosny
  2. Watykański wikariusz zaraził papieża Franciszka? Jest chory, władze Stolicy Apostolskiej pełne obaw
  3. Żeby wejść do sklepu trzeba mieć własne rękawiczki? Premier Morawiecki ogłosił nowe obostrzenia

Córka Kasi Kowalskiej zdradza, jaki naprawdę był ojciec

Córka Kasi Kowalskiej postanowiła przerwać milczenie. Dziewczyna kilka lat temu, na łamach czasopisma Viva! zdradziła, jaki naprawdę był jej ojciec i dlaczego nie chce utrzymywać z nim kontaktów. 

Kiedy Ola osiągnęła pełnoletność, postanowiła pozwać Kostka Jordanisa. Jak się okazało, ojciec nie płacił alimentów i choć Kasia Kowalska chciała odwieźć córkę od tego pomysłu, ta była nieustępliwa. Mimo że próbowała nawiązać normalny kontakt z mężczyzną, ojciec nigdy nie wykorzystał tej szansy. 

– Mama powiedziała jasno, że jeśli chcę, mogę się z nim spotykać. Spróbowałam raz, uciekłam po trzech minutach. Dziadek pokazał mi, że jak się jest dziadkiem, ojcem, rodzicem, to się przychodzi i się stara. A to jest koleś, który się nie starał. Nie dostałam od niego nawet kartki z życzeniami. Nie dostałam nic – mówiła kilka lat temu córka Kasi Kowalskiej w wywiadzie dla Vivy!

Ola Kowalska wyznała również, że ojciec nigdy nie był obecny w jej życiu, za to zawsze mogła liczyć na swoją mamę. 

– Pamiętam, że jak byłam mała i mama walczyła o prawo do opieki rodzicielskiej, przyszła do nas psycholog. Miałam narysować naszą rodzinę. Narysowałam mamę, siebie i trzy koty. To była moja rzeczywistość. – wyznała Ola Kowalska. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ojciec
@olahontaz, Instagram

Ola Kowalska zawsze miała oparcie w mamie. Ojciec dziewczynki odszedł, gdy ta miała niespełna półtora roku.

ojciec
Fot. Kotoviski photograph by Henryk Kotowski, Wikipedia

Kostkiem Jordanis to muzyk greckiego pochodzenia, jego córka jednak nie ma o nim najlepszego zdania. 

ojciec
@kasia_kowalskaofficial, Instagram

Kasia Kowalska 23 lata temu została mamą. Ostatnio w sieci pojawiły się informacje, że jej córka przebywa w szpitalu z powodu koronwirusa. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Urządzili imprezę w czasie kwarantanny. Interweniowała policja, ludzie bili brawo
  2. Trzy europejskie wyspy wciąż wolne od koronawirusa. Nie ma ani jednego przypadku
  3. Widzisz na zdjęciu coś więcej niż psa? Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę z XIX wieku
  4. Wiele kobiet popełnia 1 błąd i stąd wstydliwe problemy. Wystarczą 2 rzeczy, by zachować zdrową higienę intymną
  5. Chihuahua w ciąży miała ogromny brzuch. Gdy zaczęła rodzić ludzie nie dowierzali
  6. Trwają prace nad programem 1000 plus. Do kogo wkrótce mogą trafić pieniądze?

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułZmiany w funkcjonowaniu aptek i stacji benzynowych. Dotyczą je inne zasady niż sklepów
Następny artykułHistoria kota z Wuhan poruszyła internautów. Właściciele trafili do szpitala, spędził sam w domu 40 dni
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.