ojciec
Fot. yariko_off, Instagram

Ojciec spojrzał na nowo narodzoną córkę i nie wytrzymał. Porzucił ją przez jej wygląd

Ojciec, który nie mógł pogodzić się z wyglądem jego nowo narodzonej, długo wyczekiwanej córeczki, porzucił rodzinę. Choć dziewczynka ma dziś już 17 lat, mimo bezwarunkowej miłości matki, wciąż na darmo pragnie nawiązać kontakt z mężczyzną, który niedługo po tym jak przyszła na świat, postanowił odejść. 
 
Kiedy Jarosława przyszła na świat, jej stan był bardzo ciężki. Niestety dziewczynka urodziła się z poważną chorobą i zdeformowaną twarzą, czego nie mógł zaakceptować jej ojciec. Mężczyzna odszedł od rodziny, pozostawiając kobietę i dziecko same sobie. To, jak po 17-latach wygląda życie nastolatki, jest niezwykłe. 
 
 
Ojciec odszedł od rodziny
 
Kiedy Jarosława Oleinik z Kustnaj w Kazachstanie przyszła na świat, lekarze nie dawali jej szans. Dziewczynka miała rozszczep wargi i podniebienia, a także trudności z oddychaniem. Choć maluszek wykazał się niezwykłą wolą walki, ojciec nie dał rady obdarzyć jej miłością, na którą zasługiwała i odszedł od rodziny. 
 
 
Mężczyzna nie był w stanie pogodzić się z ciężką chorobą i innym wyglądem swojej córki. Porzucił rodzinę i zostawił swoją żonę bez środków do życia. Od tamtej pory pani Katerina musiała sama zadbać o swoją ukochaną córeczkę. Dziś, 17-letenia Jarosława jest niezwykłą, młodą kobietą.

Wyjątkowe dziecko

Nikt nie miał wątpliwości, że Jarosława to wyjątkowe dziecko. Choć nastolatka przeszła dziesiątki operacji, i z pewnością sporo wycierpiała, wciąż nie traci pogody ducha, radości i optymizmu. Dziewczynka ma niezwykłe talenty oraz pasje, które chętnie rozwija.

Dziś 17-latka uczy się w szkole gastronomicznej i marzy, by zostać piosenkarką. Dziewczyna ma prawdziwy dar, co możemy usłyszeć dzięki filmikom, jakie publikuje na swoim Instagramie czy popularnym serwisie YouTube. Jednak wciąż, bardziej niż wielkich scen, pragnie spotkania z tatą. Niestety, mimo prób kontaktu, ojciec nie ma zamiaru zobaczyć się z córką.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ojciec
Fot. yariko_off, Instagram

Dziewczynka mimo choroby nie traci pogody ducha. Niestety, jej ojciec nie był w stanie się z tym pogodzić.

ojciec
Fot. yariko_off, Instagram

Rozwija swoje pasje mimo wszystko.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: fakt.pl

 

 

Poprzedni artykułEwa Błaszczyk opiekuje się nie tylko chorą córką. Najnowsze doniesienia są wyjątkowo smutne
Następny artykułNie żyje ekspedientka zarażona koronawirusem. Sanepid szuka klientów sklepu
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.