Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ojciec słynnej piosenkarki przez lata ją okradał. Dziś walczy z poważną chorobą
Robert Głowacki
Robert Głowacki 02.10.2019 16:28

Ojciec słynnej piosenkarki przez lata ją okradał. Dziś walczy z poważną chorobą

Agnieszka
fot. Eric Ward, unsplash.com

Ojciec znanej piosenkarki przez wiele lat ją okradał, a po latach wyszło na jaw, że ma również nieślubne dziecko. Mężczyzna zmaga się teraz z ciężką chorobą, o której opowiedział w specjalnym wywiadzie.

Rodzice gwiazd zazwyczaj żyją w cieniu swoich znanych dzieci, jednak czasami ich życie staje się interesujące dla prasy kolorowej, tak samo, jak ich pociech. Tak z pewnością jest w przypadku taty Beyonce, który udzielił ostatnio szczerego wywiadu na temat swojej choroby nowotworowej. Ojciec artystki przez lata ją okradał, a to nie wszystko, co ma na sumieniu. Co jeszcze ukrywał?

Ojciec Beyonce ją okradał

Gwiazdy, które wcześnie zaczynają swoją przygodę z show-biznesem, zazwyczaj oddają swoje interesy w ręce rodziców. Nie było inaczej w przypadku Beyonce, której managerem przez 20 lat był jej ojciec- Matthew Knowles. Po wielu latach współpracy artystka zdecydowała się zwolnić ojca, a powodem jego nagłego odejścia miały być kradzieże, jakich się dopuszczał. Piosenkarka zatrudniła firmę audytową, która potwierdziła wszystkie nieścisłości finansowe w jej firmie, które potwierdzały, że to właśnie ojciec gwiazdy przywłaszczał pieniądze.

ojciec

Był to kolejny raz, gdy ta straciła do niego zaufania. Kilka lat wcześniej na jaw wyszedł romans z życia Matthew Knowlesa. Amerykańska prasa doniosła, że tata piosenkarki doczekał się dziecka z aktorką Aleksandrą Wright. Testy DNA potwierdziły doniesienia pracy i tym samym w 2010 roku na świecie pojawił się przyrodni brat Beyonce- Nixon Knowles. Rodzice piosenkarki się rozstali, a ta ograniczyła kontakt z tatą do minimum.

ojciec

Ojciec Beyonce ma raka

Matthew Knowles udzielił wywiadu w programie Good Morning America, który będzie pokazany dopiero dziś wieczorem w amerykańskim telewizji. Już wczoraj pojawił się zwiastun rozmowy, w którym ojciec piosenkarki otwarcie mówi o tym, że ma raka piersi.

Data nie jest przypadkowa, ponieważ właśnie październik jest miesiącem, w którym podkreśla się, jak ważna jest profilaktyka w przypadku raka piersi. Cała rozmowa będzie dostępna już niebawem, jednak na razie sama zapowiedź zdradza, że jest na co czekać. Myślicie, że choroba ojca zmieni nastawienie jego córki Beyonce?

ojciec

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lidl naprędce wycofuje produkt. Zagraża życiu klientów
  2. Żona Zbigniewa Wodeckiego zarządza jego majątkiem. Podjęła ważną decyzję
  3. Młoda para pokazała zdjęcie przed i po weselu. Na drugim ciężko ich rozpoznać
  4. Wyszła na spacer z psem. Po powrocie zauważyła, że do psiej sierści ktoś się przyczepił
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu