Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Ojciec chciał mnie sprzedać”. Wstrząsające wyznanie gwiazdy TVN, jej tata pochodzi z Libii
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 03.02.2020 18:30

„Ojciec chciał mnie sprzedać”. Wstrząsające wyznanie gwiazdy TVN, jej tata pochodzi z Libii

TVN
Znaczek stacji TVN

Ojciec uczestniczki 8. edycji Top Model przez długi czas nie był obecny w życiu jej rodziny. Stało się tak, ponieważ już kiedy jej siostra była małą dziewczynką, mężczyzna porwał ją do kraju, z którego pochodzi. Kiedy po wielu latach znów pojawił się w ich życiach, nie miał wcale lepszych zamiarów.

Klaudia El Dursi w jednym z odcinków Top Model opowiedziała o zawikłanej historii swojej rodziny. Przyznała wówczas, że kontakty jej i siostry z ojcem są nieistniejące, ponieważ mężczyzna zrobił coś niewybaczalnego. — Ojciec chciał normalnie nas sprzedać — skomentowała te wydarzenia.

„Ojciec chciał mnie sprzedać”

Jeden z odcinków 8. sezonu programu Top Model zawsze poświęcony jest relacjom rodzinnym uczestników. Klaudia El Dursi opowiedziała wówczas, dlaczego nie utrzymują relacji z ojcem. Okazało się, że kiedy jej mama była z nią w ciąży, jej ojciec porwał jej starszą siostrę do Libii, z której pochodzi. Na całe szczęście dziewczynka bezpiecznie wróciła do mamy.

Po latach mężczyzna ponownie się odezwał i Klaudia oraz jej siostra myślały, że chce naprawić swoje błędy. Okazało się jednak, że miał zupełnie inne zamiary. Było jednak inaczej. Usiłował namówić Klaudię, która była wówczas w liceum i jej siostrę, żeby przyjechały do jego kraju, ponieważ… znalazł dla nich mężów. — Ojciec chciał normalnie nas sprzedać — powiedziała.

Kim jest Klaudia El Dursi?

Klaudia El Dursi to uczestniczka 8. edycji programu Top Model. Chociaż nie udało się jej dostać do finału programu, to i tak zapadła w pamięć wszystkim fanom, ponieważ jako pierwsza w historii programu otrzymała Złoty Bilet, uprawniający ją do przejścia z przesłuchań od razu do domu modelek.

Teraz będzie prowadzącą w nowym programie TVN Hotel Paradise, którego uczestnicy będą szukać dla siebie partnera na bajecznej wyspie Bali. Jej zdjęcia z planu zachwycają!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ojciec

Została prowadzącą nowego programu Hotel Paradise.

ojciec

Chociaż nie doszła do finału Top Model, wszyscy znają Klaudię El Dursi.

ojciec

Była uczestniczką 8. edycji programu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Anna Mucha wygryzie Barbarę Kurdej-Szatan? Wielkie zmiany w TVP
  2. Dom Bogumiły Wander robi ogromne wrażenie. Jak mieszka legenda telewizji?
  3. Kosmetyki, na które lepiej uważać. Aż roi się w nich od bakterii i zarazków

źródła: pomorska.pl, plotek.pl