Ojciec kąpał się w morzu, na niestrzeżonej plaży w Sarbinowie w województwie zachodnio-pomorskim. Niestety finał okazał się tragiczny. Na ratunek tacie, który nagle zniknął pod wodą, rzucił się 14-letni syn.

Ojciec i syn wybrali niestrzeżoną plażę w Sarbinowie, by zrelaksować się nad wodą. Obaj pływali na materacu i dmuchanym kole. Nagle 14-latek zauważył, że jego tata zniknął. Natychmiast rzucił się na pomoc.

Ojciec zniknął w Bałtyku – akcja ratunkowa w Sarbinowie

Mężczyzna wraz z synem pływali na materacu i kole plażowym. Jak podaje Polsat News, 45-latek zasłabł i osunął się do morza, nie był w stanie wypłynąć. 14-latek wybiegł na plażę, by prosić o pomoc, po czym rzucił się z powrotem do morza, by wyciągnąć ojca.

Ratownicy przybyli na miejsce wyciągnęli chłopca z morza, niestety nie mogli znaleźć 45-latka. Akcja ratunkowa trwała godzinę i uczestniczył w niej także helikopter WOPR-u.

 1. Polacy pogrążają się w żałobie, niestety nie żyje. Smutną informację przekazał prezydent miasta
 2. Najgorsze informacje właśnie obiegły kraj. Niestety, nie żyje, zmarł na oczach syna
 3. Mało kto wie, że od niedawna w każdą niedziele można zrobić zakupy w Biedronce. Co więcej, wyjątkowo się opłacają

Mężczyzna znaleziony po godzinie

45-latek został odnaleziony po godzinie. Niestety, reanimacja nie pomogła. W akcji ratunkowej uczestniczyli nie tylko ratownicy, ale także plażowicze, którzy byli świadkami sytuacji. By ułatwić odnalezienie mężczyzny, świadkowie utworzyli w wodzie tak zwany łańcuch życia, który miał za zadanie ułatwić szukanie mężczyzny.

Niestety to kolejne utonięcie człowieka podczas tych wakacji, codziennie otrzymujemy informacje o kolejnych osobach, które straciły życie w wodzie. Ministerstwo Zdrowia apeluje o rozsądek podczas wypoczynku nad wodą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

W sieci pojawiło się nagranie z akcji ratunkowej.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Przed kiszeniem ogórków spójrz na ich skórkę. Jej kolor ujawnia czy nadają się do kiszenia
 2. Podsłuchali turystów nad Bałtykiem. W głowie się nie mieści, co mówili, wstyd
 3. Podjęto nagle decyzję. Polska została określona „czerwoną strefą”
 4. Lekarze biją na alarm. Toksynę, która sieje spustoszenie w organizmie, posiada co 3 dziecko, skutki są katastrofalne
 5. Prokop złożył Monice Kuszyńskiej nieprawdopodobną propozycję. Sparaliżowana gwiazda nie spodziewała się podobnych słów
 6. Właśnie ogłoszono nowe wytyczne ws. powrotu dzieci do szkół. Uczniowie będą załamani
 7. Koronawirus spowodował wzrost jednej usługi. Ludzie ustawiają się niemal w kolejkach
 8. Nastolatek przeszedł kilkanaście operacji. Chciałby zostać w szpitalu, ale nie jako pacjent
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Źródło: polsatnews.pl, zyciestolicy.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl