Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jego ojciec popełnił samobójstwo, a mama zmarła na raka rok później. Muzyk długo dochodził do siebie
Marta Kulik
Marta Kulik 03.10.2019 12:07

Jego ojciec popełnił samobójstwo, a mama zmarła na raka rok później. Muzyk długo dochodził do siebie

Ojciec wokalisty popełnił samobójstwo, a mama zmarła na raka rok później. Muzyk długo dochodził do siebie. Po tragedii wpadł w sidła nałogu i nie chciał dłużej żyć. Dopiero po latach odzyskał spokój.

W ciągu roku muzyk Ginuwine przeżył dwie tragedie, które odebrały mu rodziców i wywołały depresję. Ojciec i matka odeszli nagle, a gwiazdor nie był w stanie poradzić sobie z bolesną stratą, dlatego próbował targnąć się na swoje życie.

Ojciec wokalisty zastrzelił się

W 1999 roku ojciec wokalisty zastrzelił się, co było ciosem dla całej rodziny. Niespełna rok później, chora na raka i załamana matka Ginuwine’a zmarła. Muzyk stracił dwie najbliższe osoby i nie wyobrażał sobie, jak ma żyć z takim ciężarem. Po latach przyznał, że nie potrafił poradzić sobie ze śmiercią rodziców. Miał depresję, wpadł w uzależnienie od alkoholu i narkotyków, a także kilka razy próbował popełnić samobójstwo.

ojciec

Przed kolejną próbą odebrania sobie życia powstrzymał go miejscowy pastor, jednak w życiu artysty wciąż nie brakowało traumatycznych przeżyć. W 2001 roku w tragicznym wypadku zmarła piosenkarka Aaliyah, z którą współpracował. Jego życie zaczęło zmieniać się w 2002 roku, kiedy poślubił raperkę Solé, z którą doczekał się dwójki dzieci. Niestety, para rozwiodła się w 2015 roku.

Kim jest Ginuwine?

Ginuwine jest amerykańskim wokalistą, autorem tekstów, modelem i aktorem. Ginuwine, a właściwie Elgin Baylor Lumpkin zajmuje się muzyką R&B, a na koncie ma współpracę z gwiazdami takimi jak Timbaland czy Missy Elliott. Pierwszą płytę zatytułowaną Ginuwine…the Bachelor wydał w 1996 roku. Trzy lata później wydał drugi album 100% Ginuwine, a kolejny The Life rok po śmierci mamy. W sumie może pochwalić się sześcioma krążkami, z których trzy zyskały status platynowej, a jedna złotej płyty. Ostatni album muzyka został wydany w 2009 roku. W tym samym roku przyznał, że ma dziewięcioro dzieci z różnymi kobietami.

ojciec

Ginuwine zagrał w filmie Juwanna Mann i kilku odcinkach serialu komediowego Moesha. Został też pierwotnie obsadzony w filmie You Got Served z 2004 roku, jednak ostatecznie rolę otrzymał inny wokalista R&B, Marques Houston. W 2018 roku wokalista został uczestnikiem brytyjskiego reality show Celebrity Big Brother 21, gdzie zajął 11 miejsce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramat Tesco. Może całkowicie zniknąć z rynku
  2. Żona Zbigniewa Wodeckiego zarządza jego majątkiem. Podjęła ważną decyzję
  3. Młoda para pokazała zdjęcie przed i po weselu. Na drugim ciężko ich rozpoznać
  4. Wyszła na spacer z psem. Po powrocie zauważyła, że do psiej sierści ktoś się przyczepił
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu