Ojciec zostawił rodzinę, gdy Kayah była jeszcze dzieckiem. Napisał do mnie list, że będę miała brata albo siostrę i żebym porozmawiała z mamą – mówiła dla Wysokich Obcasów Ekstra. Pomimo trudnej relacji piosenkarka bardzo to przeżyła, wyszła z domu i długo płakała na klatce schodowej.

Kayah nie ukrywa, że ona i jej ojciec do dziś nie mają wzorowych stosunków. W przeszłości mężczyzna porzucił córkę, krytykował jej wygląd i umiejętności. Gwiazda wie, że nie zmieni ojca, dlatego z wiekiem nauczyła się patrzeć na niego nieco mniej krytycznie. Przykrych słów nie potrafi jednak zapomnieć.

Kayah: ojciec ją zostawił

Gdy Kayah była dzieckiem, jej ojciec wyjechał za granicę. O tym, że nie zamierza wrócić, dowiedziała się od matki. Po telefonicznej rozmowie z mężem kobieta przekazała, że tata opuścił rodzinę. Dla 12-latki to był szok. Udawała, że informacja nie zrobiła na niej wrażenia, ale chwilę później płakała i czołgała się po schodach. Później dostała przesyłkę.

-Wyjechał za granicę i nie był w stanie powiedzieć mojej matce, że ma inną kobietę, że potrzebuje rozwodu. Tylko napisał do mnie list, że będę miała brata albo siostrę i żebym porozmawiała z mamą. A miałam wtedy 12 lat – wyznała w rozmowie z Wysokimi Obcasami Ekstra.

ojciec
screen youtube.com@20m2

Sporą część dzieciństwa gwiazda spędziła u dziadków. Dzięki cioci zainteresowała się sportem, co pomogło jej nie myśleć o problemach. Po latach Kayah potrafi mówić o swojej przeszłości, ale nie ukrywa, że do dziś nie jest jej łatwo.

Ojciec Kayah długo ją krytykował

Piosenkarka pamięta, że ojciec nie oszczędzał jej przykrych słów. Wiele razy słyszała, że jest za brzydka, aby być jego córką i negował jej talent. Zdanie zmienił, dopiero gdy… zobaczył ją w Playboyu. Wtedy zadzwonił i powiedział, że nie mógł uwierzyć własnym oczom.

-To było bardzo bolesne. Dziś mamy z ojcem normalną relację. Choć nie wiem, czy normalną, bo ojciec nigdy nie widział mnie na scenie. I nawet kiedy przyjechał do Polski, a ja grałam w Trójce kameralny koncert i chciałam go wyciągnąć, to wolał sobie siedzieć u mamy i pić piwo w kuchni, niż przyjść – mówiła Wysokim Obcasom Ekstra.

ojciec
instagram.com/kayah_official

Kayah sama wychowała syna i starała się, aby nigdy nie odczuł tego, co ona wiele lat temu. Choć jej małżeństwo nie przetrwało, to starała się, aby Roch czuł, że jest kochany. Dziś chłopak ma 21 lat, mieszka z dziewczyną w domu swojej mamy i możliwe, że za kilka lat założy własną rodzinę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Roksana Węgiel oczarowała wszystkich na gali MTV. Trudno było oderwać od niej wzrok
  3. Nie żyje legendarna aktorka i piosenkarka. Fani pogrążeni w żałobie
  4. Ewa Farna szczerze o macierzyństwie: ”Miałam momenty doła”
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Poprzedni artykułNajlepsze serum do twarzy. 8 produktów, na które warto zwrócić uwagę
Następny artykułNarzeczona Borysa Szyca zmaga się z poważną chorobą. Przeszkodzi im to w wyznaczeniu daty ślubu?
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.