Ojciec zgotował swojej córce istne piekło. Bezlitosny mężczyzna więził ją przez 24 lata i zmuszał do bliskich kontaktów płciowych. Po latach w jego mieszkaniu, w którym rozgrywał się koszmar, znaleziono kolejne tajemnice. Kazirodcze gwałty to dopiero początek jego sadystycznych poczynań.

Wstrząsające informacje, które jakiś czas temu szturmem obiegły media, podkreślają fakt, że mężczyzna miał gwałcić swoją córkę blisko 3 tysiące razy. Jak sam twierdzi, uwięził ją w lochu, ponieważ była nieposłuszna. Od jego aresztowania minęło 8 lat, a światło dzienne ujrzały kolejne fakty.

Ojciec więził swoją córkę przez 24 lata 

Historią Josepha Fritzla i jego 18-letniej wówczas córki Elisabeth żył cały świat. Ojciec więził w lochu rodzinnego domu w Amstetten (Austria) i wykorzystywał swoją córkę przez długie lata. W wyniku kazirodczych gwałtów na świat przyszło siedmioro dzieci, jednak ostatni noworodek tuż po urodzeniu został spalony w piecu przez sadystycznego ojca.

Od aresztowania Fritzla minęło 8 lat, a na jaw wyszły kolejne fakty. Mężczyzna wraz ze swoją małżonką Rosemarie, posiadali domek dla gości w Salzburgu, położonym w północno-zachodniej Austrii. Budynek opuścili w 1996 roku.

Domek dla gości skrywał tajemnice 

Obecnie posiadłość małżonkówSalbzburgu wynajmuje niejaki Helmut L. Najemca niemalże od samego początku twierdził, że mieszkanie jest pełne tajemnic i sekretnych przejść, które na bieżąco odkrywa. Podczas pomiarów budynku dwóch pracowników, zupełnie przypadkowo natrafili na jeden z nich.

Po latach okazało się, że mieszkanie nigdy nie było wystarczająco dokładnie przeszukane przez śledczych. Sprawę zbagatelizowano nawet po tym, jak o zbrodniach dokonywanych przez Josepha Fritzla dowiedział się cały świat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ojciec
screen z nagrania YouTube

Ojciec przez lata więził i wykorzystywał swoją córkę. 

Ojciec
unsplash.com @svalenas

Koszmar dział się w ich rodzinnym domu. 

Ojciec
unsplash.com @gxpana

Przez 24 lata więził ją w lochu, ponieważ nie potrafił poradzić sobie z jej buntowniczą naturą. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Mięso z „wkładką higieniczną” na dnie? Już nigdy więcej go nie kupisz, gdy poznasz prawdę
  3. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
  4. Syn Olgi Tokarczuk. Kim jest Zbyszko Fingas? Ma 34 lata i niecodzienny zawód
  5. Jurorom amerykańskiego Mam Talent opadły szczęki. Polski duet rozwalił system
  6. Jurorom amerykańskiego Mam Talent opadły szczęki. Polski duet rozwalił system

Źródło: naserio.pl

Poprzedni artykułMąż nie chciał się z nią kochać. Gdy poznała prawdziwy powód jego niechęci, była zdruzgotana
Następny artykułAktor serialu TVP miał wylew krwi do oka. Po ciężkich chwilach odzyskał wzrok
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.