Ojciec chciał ukarać swojego syna za złe zachowanie i na jakiś czas zabrał mu telefon. Mężczyzna z ciekawości postanowił sprawdzić, co znajduje się na urządzeniu należącym do 17-latka. Spodziewał się jedynie wiadomości od kolegów i zawartości typowej dla nastolatków. To, co znalazł, mrozi krew w żyłach. Ojciec bez wahania wydał chłopaka policji.

Andrew nie mógł mieć pojęcia, że pewnego dnia jego tata zdenerwuje się na tyle, żeby zabrać mu telefon. Nigdy nie myślał też o tym, że mężczyzna mógłby przeglądać jego prywatne zdjęcia. 17-latek ukrywał coś, co wkrótce wywołało skandal. Kiedy ojciec znalazł jedną fotografię, natychmiast zawiadomił policję.

Ojciec przejrzał telefon syna i znalazł zdjęcie

Paul skonfiskował telefon syna, bo chciał go ukarać za niewłaściwe zachowanie. Nastolatek od jakiegoś czasu sprawiał rodzinie problemy, ale nikt nie spodziewał się, że może ukrywać coś przerażającego. Kiedy ojciec przeglądał zawartość urządzenia, trafił na jedno zdjęcie, które zmieniło ich życie.

Mężczyzna odkrył na telefonie syna zdjęcie nagiego dziecka. Nie zastanawiając się długo, zgłosił wszystko policji, która po sprawdzeniu treści aresztowała zaskoczonego 17-latka. Chłopak trafił na przesłuchanie, gdzie musiał wyznać całą prawdę. Jego tłumaczenia poruszyły całym sąsiedztwem.

Ojciec doniósł na syna na policję

Podczas zeznań okazało się, że na fotografii znajdowała się 2-letnia siostra dziewczyny zatrzymanego. Andrew zdjął jej pieluszkę, kiedy spała i zrobił zdjęcie… na zamówienie kolegi pedofila. Miał za to dostać około tysiąca złotych. 

-To była piekielnie trudna decyzja. Jeśli mógłbym cofnąć czas, to nie wiem, czy byłbym w stanie zachować się tak samo. Andrew czuje się fatalnie i boi się więzienia – mówił ojciec chłopaka dla Mail Online.

17-latek usłyszał zarzuty posiadania dziecięcej pornografii, za co grozi mu kara 4 lat pozbawienia wolności. Nauczyciele chłopaka już od pewnego czasu apelowali o to, aby dostał fachową opiekę. Andrew miał dopuścić się kilku kradzieży i nie radził sobie w szkole.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ojciec
Fot.facebook.com

Ojciec znalazł na telefonie syna zdjęcie.

ojciec
Fot.facebook.com

Bez wahania zadzwonił na policję.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać
  2. Nowy Misiewicz? Gliński zatrudnił asystenta, którego CV zwali was z nóg
  3. Córka Olafa Lubaszenki jest uzdolnioną aktorką. To nie koniec jej talentów
  4. Ewa Krzyżewska była nazywana polską Sophią Loren. Rzuciła karierę dla mężczyzny
  5. Wybrano najpiękniejszą kobietę świata. Poznajcie Miss Universe 2019
Poprzedni artykułMama wcześniej przyszła po córkę do przedszkola. Gdy zobaczyła, co zrobiły z nią opiekunki wszczęła awanturę
Następny artykułChłopiec kłócił się z tatą i nie chciał jeść obiadu. Wtedy zareagował pies
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.