Ojciec panny młodej przerwał pierwszy taniec tej młodej pary. Goście nie mogli uwierzyć w to, na co patrzą. Wyobrażacie sobie taką sytuację na swoim weselu? Zachowania rodziców potrafią być nietypowe, ale czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy! Taka sytuacja nie zakończyłaby się dobrze na każdym ślubie. Ten mężczyzna zachował się w niespotykany sposób.

Pora parą młodą, jest jeszcze ktoś, kto w dniu ich ślubu przeżywa wielkie emocje. Tymi ludźmi są rodzice zarówno pana, jak i panny młodej. W końcu oni też mają wrażenie, że coś w ich życiu nieodwracalnie się zmienia. Ich dzieci wchodzą na zupełnie nową ścieżkę życia, która nie wiadomo dokąd je zaprowadzi. Ojciec Nicole dał się ponieść tym emocjom. 

Co robi ojciec panny młodej?

Ojciec panny młodej w dniu ślubu jest odpowiedzialny za „przekazanie” jej pod opiekę jej męża. Ta tradycja często przejawia się na przykład w prowadzeniu jej do ołtarza. Ten mężczyzna zazwyczaj tańczy z córką po jej mężu. To symboliczne zakończenie jej czasu jako córki i rozpoczęcie: jako żony.

ojciec
youtube.com, Josh Siegers

Młodzi mają dystans do siebie!

Wesele Nicole i Kyle’a miało niespodziewany zwrot akcji. Podczas ich pierwszego tańca na parkiecie pojawił się tata Nicole. Wszyscy goście byli bardzo zaskoczeni. Taniec tej pary młodej i tak był już bardzo nietypowy. Porzucili oni konwencjonalny, powolny taniec, na rzecz wykonania energicznego układu tanecznego.

Niespodzianka na weselu

Kiedy Kyle i Nicole byli już dalej niż w połowie świetnie dopracowanej choreografii, nagle na parkiecie pojawił się ktoś jeszcze. Okazało się, że ojciec panny młodej również będzie miał w tym układzie swój udział. Mężczyzna podczas jednej ze zwrotek tańczył w miejscu Kyle’a, a schodząc z parkietu, przybił zięciowi piątkę.

Wszystkich rozczuliło zachowanie starszego pana, naturalnie nie tak świetnego tancerza, jak młodzi. Mężczyzna wykazał się dużym dystansem do siebie i umiejętnością dopasowania się do sytuacji. W świetny sposób udało mu się okazać wsparcie młodym, nie psując ich konwencji, ani nie oczekując, by nagięli się do jego oczekiwań.

ZOBACZ NAGRANIE Z TEGO TAŃCA:

 

ojciec
youtube.com, Josh Siegers

Taniec udał się świetnie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sprzedawanie używanych ubrań. Oryginalny pomysł H&M na zysk
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Pająk wielkości psa. Ptasznik goliat jest wyjątkowo agresywny
  5. Polska siatkówka zawdzięcza mu wiele. PZPS w żałobie podał tragiczne informacje
  6. Zrobili jej zdjęcie gdy podskoczyła jak sarenka. Robi się gorąco na widok mikroskopijnych majtek gwiazdy, przesadziła?

źródła: youtube.com

Poprzedni artykułMandaryna wbiła szpilę Michałowi Wiśniewskiemu? Sugeruje, że dzieci nie odziedziczyły po nim zbyt wiele
Następny artykułNajlepsze szampony dla łamliwych włosów. 8 delikatnych produktów bez SLS
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego