Ojciec w jednym ze szpitali zszokował cały personel, do tego stopnia, że placówka dokładnie opisała całą sytuację. Mężczyzna zabronił bowiem lekarzom wykonać testu na obecność koronawirusa, pomimo że jego własne dziecko miało wyraźne jego objawy. Sytuacja w Gorzowie Wielkopolskim zaskoczyła lekarzy. Jak się zakończyła?

Ojciec 5-letniej dziewczynki postawił całą obsługę gorzowskiego szpitala w bardzo trudnej sytuacji. Dziecko miało duszności, a rodzic odmówił wykonania testów. Dopiero… groźba pomogła mu się opamiętać.

Ojciec przywiózł dziewczynkę do szpitala

Do całej tej niecodziennej sytuacji doszło w weekend w jednym ze szpitali w Gorzowie Wielkopolskim. Dziewczynka miała niewielki uraz oraz gorączkę i wykazywała również objawy duszności. Nikt długo się nie zastanawiał, co należy dalej robić.

W takich przypadkach procedury bezpieczeństwa nakazują wykonanie testu na obecność koronawirusa. Jakież było zdziwienie medyków, kiedy ojciec dziewczynki nie chciał, żeby przebadano ją pod kątem Covid-19. Dopiero gdy zagrożono mu odebraniem praw rodzicielskich, zgodził się na test.

  1. Czy Sylwia Bomba miała operacje plastyczne? Gwiazda „Gogglebox” jeszcze nigdy nie była tak szczera
  2. Niespodziewana reakcja Tomasza Komendy doprowadza do łez. Zobaczył coś, co bardzo go poruszyło i było gestem w jego stronę

5-latka nie była szczepiona

W trakcie stawiania diagnozy okazało się, że 5-latka nigdy nie była na nic szczepiona oraz nie miała lekarza rodzinnego. Ojciec oprócz niezgodzenia się na wykonanie testu, zabronił podawania dziecku jakichkolwiek leków.

Wiceprezes szpitala Robert Surowiec całą sytuację opisał na swoim Facebooku. Wspominał również, że ojciec dziecka zachowywał się bardzo niekulturalnie wobec personelu szpitala.

— Do tego nasz personel medyczny został zwyzywany w niewybrednych słowach, które nie nadają się do cytowania — żalił się mężczyzna.

Wiceprezes dodał również, że ostatnio nie stwierdzono żadnych nowych przypadków koronawirusa w tym szpitalu. Na szczęście okazało się, że dziewczynka nie była zakażona koronawirusem i cała sytuacja zakończyła się pozytywnie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 Ojciec nie godził się na test.

ojciec
fot. eastnews.pl/Piotr Molecki

Dziewczynka miała podejrzenie Covid-19.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niestety, nie będzie bezpiecznie w najbliższych dniach. Zacznie się już jutro wieczorem
  2. Anna Dymna jest zrozpaczona. Przez ostatnie wydarzenia i stres wróciła do nałogu
  3. Niewyobrażalna tragedia w Sopocie. W przychodni kazali mu czekać, zmarł na ulicy
  4. Mops skrzyżowany z husky. Ich szczenięta są przedziwne i jak żadne inne przykuwają wzrok
  5. Okropne sceny w Biedronce, ochroniarz nie spodziewał się ataku. Kamery wszystko zarejestrowały, niewiarygodne kto pomógł

Źródła: facebook.com, gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułPowrót dzieci do szkół. Jesteście za czy przeciw?
Następny artykułCo zauważyłeś jako pierwsze? Odpowiedź odkrywa wszystkie twoje lęki i złe rzeczy w twoim życiu
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl